Суботник як поєднання приємного з корисним!

20 квітня відзначене у календарі особливою подією, яка стосується, як би глобально це не звучало, кожного жителя нашої планети. З року в рік саме цей день спонукає усе прогресивне людство активніше задуматися над питаннями допомоги природі, адже він носить назву Дня навколишнього середовища.

Як відомо, щоб зробити щось масштабне, потрібно починати з малого. Тому, не претендуючи на участь у міжнародному заході для порятунку вимираючих видів, наші студенти з ініціативи профкому студентів ЗНТУ проявили себе на великому суботнику в рамках загальнонаціональної акції «Зробимо Україну чистою!». Ми успішно навели лад в одному із секторів Центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гай». Тож, хочеться поділитися подробицями заходу.

Нам пощастило брати участь у наймасовішому суботнику Запоріжжя. Разом із нами робили місто чистішим студенти інших запорізьких вишів та коледжів, робітники «Запоріжсталі», «Запоріжкокса», «Запоріжвогнетриву» «ЗАЗ», а також представники обласної та міської влади. Після урочистої промови мера Олександра Ченсановича Сіна, а також інших поважних і важливих людей рідного краю, всі організовано попрямували на призначені ділянки.

Прибирання у добрій компанії, де всі підтримують один одного і діляться добрим настроєм не може втомити! Крім того, дуже приємно, що неприроднього сміття виявилося достатньо мало, і ми в основному ліквідували сухе листя. Це говорить про свідомість запоріжців: вони піклуються про затишок рідного міста, прагнуть його процвітання.

Організатори заходу порадували чіткою програмою. Учасникам випала можливість не тільки попрацювати на свіжому повітрі на благо рідному краю і власному здоров'ю, але і пригоститися похідною кашею та проявити всю свою спритність та запал на естафеті! Тож, попоївши, ми зібрали групу найсміливіших і найспортивніших, яких відправили змагатися з 10 іншими командами, а самі, не шкодуючи долонь та горла, стали від душі вболівати за наших. Не хотілося б хизуватися, але це факт: «машинківські» вболівальники – найдружніші та найголосніші, що було відмічено багатьма учасниками естафети! А команда з хорошою підтримкою здатна досягти добрих результатів: наші спортсмени посіли ІІІ почесне місце, були нагороджені грамотою, медалями та квитками на атракціони. Від душі вітаємо хлопців та бажаємо їм при нагоді нових перемог!

По закінченню естафети із вдалим завершенням суботнику присутніх привітав директор Центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гай» Володимир Захаров та голова Запорізького департаменту по роботі з молоддю Ігор Пилипенко. Вони висловили подяку учасникам та озвучили свою радість за те, що добровольців, які хочуть зробити свій вклад у добробут міста, з кожним роком все більше.

Приємно брати участь у подібних заходах. Коли знаєш, що твоя праця пройшла не даремно, коли проводиш час на природі, у добрій компанії з користю для себе і рідного краю. Взагалі, суботники - дуже важливе явище, у якому просто необхідно взяти хоч найменшу участь, і як добре, що наші студенти на чолі з профкомом ЗНТУ це розуміють!

Суботник! (jpg, 2.8 Мб)

Сніжана Вичужаніна