Свято до 290-річчя від дня народження Г.С. Сковороди в ЗНТУ

На кафедрі філософії 16 листопада 2012 відбувся тематичний навчально-виховний захід за темою «Мир ловил меня, но не поймал». Г.С. Сковорода як філософ без системи».

На занятті, яке проводили доценти Володін П.В., Повзло О.М. та асист. Гордійченко В.В. (в образі українського Першомислителя Г.С. Сковороди), виступили помічник ректора з міжнародних зв’язків доцент Андрієнко О.М., поетеса, член Національної Спілки письменників України, бібліотекар відділу художньої літератури ЗНТУ Віра Федорівна Шмига. Був музичний супровід студента Картініна Максима на саксофоні, а студенти з Туркменістану прочитали туркменською мовою твори поета Мухтимкули (який жив у той час, коли і Сковорода (ХVIII ст.)). На занятті висвітлили багатогранну філософсько-літературну спадщину українського філософа.

Читали його поетичні твори, переспіви, байки.

Захід був присвячений до 290-річчя від Дня народження філософа.

Світлини зі свята