Усі приміщення кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» розміщені в головному корпусі Запорізького національного технічного університету. Кафедра Фінанси, банківська справа та страхування займає загальну площу 159 кв.м. Площа предметної аудиторії 282  складає 73,9 кв.м. Аудиторія оснащена спеціальним обладнанням, методичними посібниками у формі інформаційних стендів, зразками кращих студентських робіт. Професорсько-викладацький склад кафедри розташовується у двох аудиторіях (ауд. 347а приміщення для викладачів, ауд. 275а - кабінет завідуючого кафедри), загальною площею 65,1 кв.м, обладнаних необхідними офісними меблями, має п’ять комп’ютерів (програмне забезпечення: Ms Excel, Ms Word, Мs Access, геоінформаційних систем  “Map INFo” та ін.), вони з’єднані локальною мережею університету та мають доступ до мережі Internet, обладнана оргтехнікою - сканером, принтерами, ксероксами. Для проведення лекцій та інших навчальних цілей використовується мультимедійний проектор?

Матеріально-технічна база кафедри  «Фінанси, банківська справа та страхування» забезпечує проведення на достатньо високому рівні лекційних та практичних занять з усіх дисциплін навчального плану, відповідає вимогам вищої школи.