Сьогодні на кафедрі працюють 2 комп’ютерних класи (аудиторії 355 та 359), в яких встановлено 32 комп’ютера  і 2 потужних сервери. Комп’ютери об’єднані у локальну мережу кафедри, яка, у свою чергу, підключена до комп’ютерної мережі університету з вільним виходом у INTERNET. Існує можливість бездротового доступу до INTERNET по WI-FI. Для складних наукових розрахунків застосовуються високопродуктивні робочі станції та сервери обчислень університетського центру інформаційних технологій. Є робочий кабінет для аспірантів з відповідним комп’ютерним оснащенням, методичний кабінет. Загальна площа кафедральних приміщень складає 368 кв. метрів.
         Для проведення лекційних, лабораторних, практичних та науково-дослідних робіт призначені наступні приміщення:

• ауд. 361 – приміщення для викладачів;
  • ауд. 232a - приміщення завідуючого кафедри;
  • ауд. 355б – приміщення для аспірантів;
  • ауд. 355,359 - комп’ютерні класи кафедри;
  • ауд. 357 – кабінет основ комп’ютерного моделювання.

Навчально-аудиторні площі кафедри відповідають вимогам СНІП.