Ви є тут

Головна

Мета та завдання навчальної дисципліни
 
 
Програма визначає обсяги знань, які повинен опанувати здобувач другого (магістерського) рівня відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики, алгоритму вивчення навчального матеріалу з дисципліни «Технічні  та аудівізуальні засоби   навчання осіб з тяжкими порушеннями мовленнями», необхідне методичне забезпечення, складові та технологію оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти.
 
Мета – надання системних відомостей про сучасні технічні засоби та інформаційні технології олекційного навчання, формування у студентів знань про можливості використання технічних засобів та інформаційних технологій для олекційного навчання, основні методичні підходи до створення засобів подання різного роду матеріалів на основі комп’ютерних технологій, дидактичні аспекти застосування засобів олекційного навчання
 
у     процесі професійної підготовки студентів. Надання системних відомостей про сучасні технічні засоби компенсації втрат слуху (слухові апарати, системи кісткової провідності ВАНА, кохлеарні імпланти).
 
Завдання:
-  оволодіння методами раціонального використання сучасних технічних
- засобів та інформаційних технологій                 олекційного навчання;
-  ознайомлення  з  сучасними  прийомами  й  методами  використання
технічних засобів та інформаційних технологій  олекційного навчання;
-  ознайомлення з сучасними технічними засобами компенсації різних втрат слуху;
-  розвиток творчого потенціалу майбутнього фахівця, необхідного йому для подальшої самоосвіти, саморозвитку та самореалізації в умовах стрімкого розвитку засобів ІКТ та засобів компенсації втрат слуху та корекції вад мовлення.
У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен
знати:
дидактичні аспекти застосування технічних засобів та інформаційних технологій олекційного навчання; методи, інструментальні та програмні засоби сучасних інформаційних технологій, що можуть бути застосовані для олекційного навчання; призначення,  склад  і   методи   технічних   засобів   та  програмного забезпечення для олекційного навчання; класифікацію та показання до призначення високотехнологічних пристроїв компенсації втрати слуху.
Вміти: обирати   і   користуватися   адаптованими   до   навчального   процесу технічними та програмними засобами        олекційного навчання; використовувати  можливості  прикладного  програмного  забезпечення персонального  комп’ютера  при  створенні  навчального  та  виховного продукту для олекційного навчання;
володіти практичними способами пошуку наукової і професійної інформації з використанням сучасних комп’ютерних засобів, мережевих технологій, баз даних і знань; планувати  і  створювати  навчальні  проекти  на  основі  офісних  та інформаційно-комунікаційних комп’ютерних технологій обробки і подання даних для пацієнтів з різними пристроями компенсації слуху.
Програма складається з 3 модулів (3 кредити) – 90 годин: 14 год. лекційних, 14 год. семінарських, 2 год. залік, 60 год. для самостійної роботи. Вивчення студентами навчальної дисципліни «Технічні та аудіовізуальні засоби навчання осіб з тяжкими порушеннями мовлення» завершується заліком.