В рамках проекту «Модернізація вищої технічної освіти в Грузії, Україні і Узбекистані, для вирішення технологічних проблем» (ENGITEC) 530244-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-JPCR. У період з 18 по 22 березня в Королівському технологічному університеті (м. Стокгольм, Швеція) прошла зустріч вузів учасників проекту. У Запорізьку делегація входили представники Запорізького національного технічного університету і ГП Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка А.Г.Івченко, очолював делегацію ректор ЗНТУ Сергій Борисович Бєліков. Представником конструкторського бюро був перший заступник керівника підприємства, головний інженер Георгій Іванович Пєйчев. Було розглянуто питання освіти та конторолю якості освіти в Швеції, міжнародні відносини та коммунікації, відвідано лабораторії промистового виробництва та конструювання.