У гуртожитку ЗКР ЗНТУ покращені умови!

22 травня 2013 року для покращення умов побуту у гуртожитку ЗКР ЗНТУ була запущена в роботу пральна машина, яка встановлена на третьому поверсі у побутовці.

Студенти, які проживають у гуртожитку ЗКР ЗНТУ дуже зраділи цій новині, бо дуже багато часу втрачали не на виконання учбових робіт, а на прасування своєї особистої білизни. Ще одним плюсом встановлення пральної машинки стало те, що у гуртожитку проживають студенти з віддалених районів, яким дуже важко возити свої речі кожні дві неділі до дому прасувати.

Лише за одну добу здається, що гуртожиток почав дихати заново, бо студенти кинулись швидко прати свої речі. Пральна машинка працювала без перерви, бо черга для прасування здавалася нескінченна.

Студентка другого курсу ГФ-922 Школова Юлія, яка проживає у кімнаті 804-1 зазначила: «Звісно гуртожиток зараз почав оживати – дуже багато приємних змін. За ці півроку ми бачимо, що робота по покращенню умов дійсно ведеться. Те що нам обіцяв зробити профком студентів ЗНТУ, а саме: інтернет, систему пропуску до гуртожитку – турнікет, нову кухню, встановлення пральної машинки – вже працює. Завдяки встановленню пральної машинки тепер можна більше часу приділити виконанню учбових занять, а ще, як не треба відвозити великі валізи додому, забиті речами».

Студент третього курсу М-120 Гребенніков Віталій поділився своїми враженнями: «Я проживаю цьому гуртожитку вже рік у кімнаті 302-2. Дійсно хочеться сказати велике спасибі профкому студентів та дирекції студмістечка за те, що піклуються про наш гуртожиток. У цьому році був зроблений ремонт на секції 302 та проведено інтернет. А сьогодні ще й пральну машинку встановили. Я був на черзі третім. Мені, як хлопцю це дуже полегшило завдання, тепер не треба бігти до дівчат на восьмий поверх за тазиком, щоб попрати, а просто вийшов до побутової, загрузив машинку і далі займаєшся своїми особовими справами. Це дійсно круто!».

Дякуємо профкому студентів та дирекції студмістечка за дійсне покращення умов побуту у гуртожитку ЗКР ЗНТУ, та сподіваємось на подальші оновлення!

Студенти гуртожитку ЗКР ЗНТУ