Ви є тут

Головна

7 лютого у провідних вишах України відбувся другий відбірковий етап освітнього конкурсу «Авіатор 2019». Ініціатором і організатором проекту є благодійний Фонд Бориса Колеснікова і реалізує його восьмий раз для креативних і обдарованих студентів технічних спеціальностей.

Згідно з результатами першого туру, подальшу боротьбу в «Авіаторі» продовжили 3 000 конкурсантів. В рамках другого етапу вони пройшли тестування з технічної англійської мови, продемонстрували знання одного з ключових навчальних предметів для авіаторів.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав студентам успіху, везіння і здорової конкуренції в проекті. Також він підкреслив, що конкурс «Авіатор» є відмінним стартовим майданчиком для молодих підприємців і молодших наукових співробітників, підтримкою лідерських здібностей у молодого покоління. «Для студентів авіаційних вишів знання англійської термінології є такою ж вимогою, як знання вищої математики або аеродинаміки. Це плюс на сучасному ринку праці, що підвищує шанси на працевлаштування. Достатньою мотивацією для вивчення іноземної мови стає необхідність вивчити технічну документацію або прочитати тематичні статті на зарубіжних ресурсах. Результат, показаний юними авіаторами сьогодні, буде супроводжувати їх протягом всього життя. Наскільки успішно вони оволоділи технічною англійською, настільки успішними вони і будуть в авіації. Причому, у вітчизняній авіації, так як дуже хочеться, щоб вони залишилися працювати в нашій країні», – зазначив Борис Колесніков.

Про необхідність вивчати англійську мову і вдосконалювати знання говорять і самі студенти. «На ринку праці висока конкуренція, а знання другої мови є перевагою при прийомі на роботу в велику компанію. Для тих, хто думає про майбутнє, знання англійської є важливим доповненням до професійних знань. А для роботи в авіаційній галузі знання спеціальної англійської лексики є необхідною умовою. Я думаю, що участь в студентському конкурсі – це спосіб підготуватися до роботи, довести собі, що я готова конкурувати з іншими претендентами», – розповіла Анастасія Подвігайло, студентка 3-го курсу коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Результати другого етапу стануть відомі до кінця поточного місяця. У третій тур пройдуть конкурсанти, які на відмінно впоралися із завданнями з технічної англійської мови. Попереду їх чекає перевірка знань з історії та теорії авіаційної галузі, а також захист власного проекту в фіналі.

Експертне журі назве сто переможців «Авіатора», які презентують перспективні та оригінальні бізнес-ідеї в авіакосмічній галузі. Вони будуть нагороджені сертифікатами на поїздку до Франції, на міжнародний авіасалон Ле Бурже 2019. Авіатори відправляться до Парижу в червні. Там їх чекають зустрічі із зарубіжними фахівцями і експертами, відвідування стендів гігантів світового та вітчизняного авіапрому, знайомство з інноваціями і новинками галузі. Також для українських студентів буде організовано візит до Діснейленду.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова двічі ставав лідером Рейтингу благодійників в номінації «Засоби для розвитку науки і освіти України» в списку організацій з бюджетом від 10 до 100 млн грн на рік. Фонд десять років реалізує освітні, спортивні та культурні заходи, проекти і програми для української молоді.