Кафедра журналістики НУ «Запорізька політехніка» стала учасником проєкту «СПОЖИВАЙ! РОЗУМІЙ! ВПЛИВАЙ!: медіаграмотність та соціокультурна комунікація в епоху інфодемії». Метою проєкту є поширення інфомедійної грамотності задля розвитку навичок критичного сприйняття інформації в Україні. Викладачі кафедри журналістики (к. філол. н. доц. Г. В. Волинець, к. соц. ком., доц. Н. В. Островська, к. філол. н., доц. О. Ю. Пода) провели серію тренінгів для широкої цільової аудиторії:  учнів середніх шкіл, студентів коледжів, закладів вищої освіти, членів молодіжних організацій, учителів, бібліотекарів тощо.

Реалізація запланованих заходів здійснюється у співпраці з  викладачами кафедри української літератури Запорізького національного університету в рамках програми «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність: національне розгортання», яка виконується IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за підтримки Посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.