Участь студентки ЗНТУ у МНПК «ICCUBITO 2013»

18-19 червня у Харкові відбулась I Міжнародна науково-практична конференція «Співробітництво між університетами і підприємствами в області IT-аутсорсингу (ICCUBITO 2013)» у рамках проекту Tempus-IHSITOP, націлена на розвиток IT-аутсорсингу в Україні, підготовку українськими ВНЗ висококваліфікованих спеціалістів з аутсорсингу, та розгляд різних методів і можливостей партнерства університету з підприємствами. Ключовий момент конференції – відкриття навчального науково-виробничого центру аутсорсингу (OSTPC).

Захід відбувався у головному корпусі Харківського національного університету радіоелектроніки.

На протязі 2 діб учасники конференції поєднували теорію і практику: слухали доповіді гостей і учасників проекту та приймали участь у тренінгах і дискусіях.

Після прибуття до Харкова, реєстрації і урочистого привітання, відбулось офіційне відкриття центру OSTPC.

Серед учасників першої секції (яка була присвячена можливостям практичного співробітництва підприємств і університету, та як на сьогоднішній день можна розвивати університетський IT-аутсорсинг) виступила учасниця від ЗНТУ, студентка групи КНТ-418м Гладкова Ольга Миколаївна за темою доповіді «Інформаційні технології в аутсорсинговому навчанні персоналу». Доповідь була зроблена на високому рівні. Стаття студентки надрукована у журналі за матеріалами конференції «Radioelectronics & informatics».

Також на конференції всі учасники взяли участь у практичному тренінгу «Розробка WEB-сайту своїми силами», де було повідомлено про методики створення якісного сайту, його складових, і кожен учасник, під керівництвом спеціаліста ВНЗ, розробив свій сайт із застосуванням технології WordPress.