Урочисто вшанували пам'ять жертв репресій

19 травня в Україні відзначається як День пам'яті жертв політичних репресій. Ця скорботна дата кожного року нагадує нам про історичні події, які до цього часу не мають однозначної оцінки, однак, оскільки вони перекликаються із масовою жорстокістю, то нізащо не мають повторитися. У Запоріжжі День пам'яті позначився урочистим покладанням квітів до Пам'ятного знаку жертвам політичних репресій. У заході прийняли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко, Запорізький міський голова Олександр Сін, голова районної адміністрації по Жовтневому району м.Запоріжжя Олександр Манохін, представники обласної та міської влади, а також ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков, голова Запорізької обласної молодіжної ради, голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Іванченко та студенти нашого університету. Учасники заходу разом згадали криваві сторінки політичного розвитку нашої країни, після чого було проведене богослужіння за загиблими у тяжкі роки переслідувань та покладено квіти до меморіального каменю.

Існує правильна думка, з якою здатні погодитися мільйони, якщо не мільярди: потрібно зважати на досвід минулих років, щоб будувати щасливе майбутнє. А особливо – на досвід негативний і страшний, з метою усунути його повторення. Тому такі заходи просто необхідні для формування здорового мислення молоді у напрямку мирного прогресу, розвитку та процвітання рідного краю!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ