04.05.2020 р. відбувся вебінар «Академічне письмо: дієві поради та інструменти», який провела доцент кафедри іноземних мов Жукова Н. М. за результатами навчання у 3-й Зимовій школі «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» Української асоціації дослідників освіти (УАДО).

3-тя Зимова школа проходила 27 січня - 1 лютого 2020 року в м. Луцьк в рамках реалізації проекту ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-SUPPA). Захід був організований Українською асоціацією дослідників освіти спільно з Луцьким національним технічним університетом за фінансової підтримки Програми Еразмус+ Європейського Союзу.

У годинному вебінарі на платформі Zoom взяли участь викладачі та здобувачі вищої освіти (студенти першого курсу та аспіранти першого року навчання) Національного університету «Запорізька політехніка».

Основна увага була приділена ефективним підходам до написання елементів наукової статті та референс-менеджерам, які допомагають створити цифрову екосистему сучасного дослідника і оптимізувати наукову роботу.

Файл: