Запорізький національний технічний університет є учасником програми академічної мобільності Erasmus+ KA1. В рамках цієї програми студенти бакалаврату, магістратури та аспірантури ЗНТУ можуть отримати досвід навчання в одному з університетів партнерів (http://zntu.edu.ua/akademichna-mobilnist) протягом 2 – 6 місяців. Студент отримує фінансову підтримку від партнерського університету у розмірі разової виплати на проїзд до/з зарубіжного університету та щомісячного гранту.

Бажаючі взяти участь у мобільності повинні до 1 квітня 2019 р. зареєструватись на співбесіду за посиланням https://goo.gl/forms/pxVkAYEs5I9KKTLW2 та надати паперові копії документів провідному фахівцю відділу міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами Дуйко Ларисі Миколаївні (ауд. 263, I корпус):

1. Копія диплома бакалавра (для студентів магістратури)

2. Мотиваційний лист, англійською мовою

3. Рекомендаційний лист від керівника, англійською мовою

4. Копія сертифікату з англійської мови (при наявності)

В осінньому семестрі 2018-2019 року пройшли стажування в європейських університетах студенти ЗНТУ:

• Технічний університет Ільменау (Німеччина) – Чиж С.Ю., студент факультету комп'ютерних наук та технологій (гр. КНТ-514м) та Максимович О.А., студент електротехнічного факультету (гр. Е-414м),
  • Католицький Університет Льовена (Бельгія) – Воротнікова А.В., студентка машинобудівного факультету (гр. М-213м),

У весняному семестрі 2018-2019 року пройдуть стажування студенти та аспіранти ЗНТУ:

• Технічний Університет Ільменау (Німеччина) – Таранцов М.А., студент факультету комп'ютерних наук та технологій (гр. КНТ-514м) та Шаптала С.В., аспірант кафедри інформаційних технологій електронних засобів,
  • Католицький Університет Льовена (Бельгія) – Гуріна Л.О., студентка машинобудівного факультету (гр. М-114м); Молочков Д.Є., студент інженерно-фізичного факультету (гр. ІФ-314м) та в Університетському коледжу Томас Мор - Безугла Г.М., студентка факультету комп'ютерних наук та технологій (гр. КНТ-217),
  • Університет прикладних наук та мистецтв м. Дортмунд (Німеччина) – Кобзєв Д.О., студент факультету радіоелектроніки та телекомунікацій (гр. РТ-514м),
  • Каринтійський Університет прикладних наук (Австрія) – Дирман К.В., студентка факультету комп'ютерних наук та технологій (гр. КНТ-514м).

Інформаційна сесія щодо партнерів та умов мобільності відбудеться о 15:00, 5 березня (вівторок) 2019, ауд. 55 (3 корпус ЗНТУ).