На початку цього навчального року за ініціативою кафедри інформаційні технології електронних засобів спільно з відділом інформаційних технологій КП НВК «Іскра» був відкритий центр інформаційних технологій електронних систем факультету радіоелектроніки та телекомунікацій. В центрі будуть проводитися заняття студентів за напрямками: сучасні технології проектування тривимірних моделей конструкцій електронних пристроїв; моделювання фізичних процесів в електроніці; електронний конструкторсько-технологічний документообіг; сучасні автоматизовані системи управління життєвим циклом електронних засобів. Спеціалісти підприємства ознайомлять студентів з методиками автоматизації конструкторсько-технологічного проектування КП НВК «Іскра». Комп'ютерний клас центру обладнано сучасною комп'ютерною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням: SEARCH, CADMECH компанії INTERMEСH та AutoCAD, Inventor компанії Autodesk. Студенти мають змогу отримати глибокі професійно-орієнтовані знання під керівництвом досвідчених викладачів та провідних спеціалістів підприємства.

29 вересня 2017 року на урочистому відкритті навчального центру була підписана угода про співпрацю начальником відділу інформаційних технологій КП НВК «Іскра» Кузнецовим Олександром Володимировичем та проректором з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету професором Пізою Дмитром Макаровичем. Також в урочистій події приймали участь декан факультету радіоелектроніки та телекомунікацій Кабак В.С., завідувач кафедри інформаційних технологій електронних засобів Шило Г.М. та викладачі Арєшкін Є.К., Куляба Т.І., Лопатка Ю.А., Поспеєва І.Є., Фарафонов О.Ю., Фурманова Н.І., а також випускники кафедри ІТЕЗ Пресняк І.С., який багато років очолював підприємство та надавав підтримку університету, та молодий спеціаліст Зубенко Є.О., що нині працює у відділі інформаційних технологій.

Перше заняття для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» провів начальник бюро САПР відділу інформаційних технологій Вінніков Костянтин Олексійович.