Шановний Сергіє Борисовичу!

Від імені Команди Національного Еразмус+ офісу в Україні та Національної команди експертів з реформування вищої освіти висловлюємо Вам щиру повагу та вітаємо команду Національного університету «Запорізька політехніка» з поважним ювілеєм – 120-річчям!

Активна співпраця університету з Європейським Союзом розпочалась в межах Програми ЄC Темпуc та продовжується до тепер в межах Програми Еразмус+.

Реалізація проєктів Темпус дали можливість університету на основі успішних практик та за участі партнерів з держав-членів ЄС модернізувати освітні програми з інженерії; імплементувати інноваційні віртуальні підходи для інтеграції науки, освіти та промисловості; створити центри досконалості для молодих вчених та міжрегіональну мережу для інноваційного розвитку техносфери екосистем на основі мікро- та нанооб’єктних технологій.

В межах проєктів програми ЄС Еразмус+ активізувалась співпраця за напрямом міжнародної академічної мобільності та посилюється спроможність університету до впровадження реформ у сфері вищої освіти. Проєкти міжнародної мобільності Програми ЄС Еразмус+, що реалізуються у Національному університеті «Запорізька політехніка» впродовж 2015-2020 рр. спільно із закладами вищої освіти Бельгії, Німеччини, Польщі, Австрії, Румунії та Іспанії, сприяють підвищенню якості знань студентів, а також підвищенню кваліфікації та якості викладання працівників університету. Співпраця України з ЄС в контексті впровадження освітньої програми для потреб промисловості та суспільства, а також програми зі штучних імплантів для біо-інженерії також є серед завдань проєктів, що впроваджуються командою університету. Більш того, команда університету перемогла у потужному конкурсі проєктів співпраці як координатор-грантоотримувач і продовжуватиме розбудову культури управління міжнародними проєктами в Україні.

Переконані, що результати такої потужної міжнародної співпраці допоможуть розвивати інтернаціоналізацію та розбудовувати потенціал Вашого університету.

Тож бажаємо усій команді університету здоров’я, професійного та особистого розвитку, а також нових досягнень у посиленні міжнародної співпраці задля розбудови інституційного та інноваційного потенціалу Вашого університету та української освіти!

З повагою,
Координатор проєкту ЄС
«Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда експертів з реформування вищої освіти»