Центром сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ при співпраці із Міністерством інфраструктури України було запропоновано пройти відбір на проходження стажування. Серед бажаючих було відібрано трьох переможців: Богомаз Тетяну (ФМТУ), Водоп'ян Богдана (ФРЕТ), Єрьоміна Євгена (МФ).

Міністерство інфраструктури відкриває двері амбіційним студентам ЗНТУ для Icebreakers wanted for the Government!

Протягом липня-серпня трьох кращих, обраних за результатами конкурсного відбору та співбесіди, чекає стажування за напрямками: юридичний, фінансовий, IT, державні закупівлі, менеджмент.

Їх чекає зустріч із крутими кураторами напрямків від спільного проекту Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) і Гаріка Корогодського GenerationUA та Міністерства інфраструктури: Романом Хмелем (GlobalLogic, Ciklum), Олексієм Соболєвим (Non-executive director CFA Ukraine), Юрієм Гвоздєвим (MBA Steinbeis) та першим заступником Міністра Володимиром Шульмейстером в якості координатора програми.

Ця програма – унікальний шанс отримати практичні навички від спеціалістів найвищого класу та попрацювати на уряд України.

Запорізький національний технічний університет та Центр сприяння працевлаштуванню вітає переможців та бажає успіхів, натхнення, цікавої роботи, нових знань та продуктивного літа!

Пишаємося нашими талановитими студентами, що гідно проявили себе та представлятимуть ЗНТУ на всеукраїнському рівні.