Вітаємо переможців регіонального етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування

12-14 вересня 2014 року у Запорізькому національному університеті відбувся II етап (регіональний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM. II етап олімпіади одночасно є 1/4 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM. Спонсорами олімпіади виступили наступні IT-компанії: DataX та Cupid Plc.

До участі в регіональному етапі олімпіаді було запрошено 4 команди ЗНТУ, які пройшли відбір на обласному етапі:

• ZNTU_SetUp: Задорожній Євген Віталійович, Безсонов Андрій Георгійович, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-411, IV курс;
  • ZNTU_ByteShift: Грішин Микита Вячеславович, Шатохін Данило Сергійович, КНТ-412, Блощинська Наталія Вікторівна, КНТ-422, III курс;
  • ZNTU_Kappatalize: Твердохліб Євгеній Романович, КНТ-213, Міщенко Максим Євгенович, КНТ-413, II курс, Ковальчук Анжеліка Олегівна, КНТ-512, III курс;
  • ZNTU_Pro100Team: Пуляєв Денис Вікторович, Падалкін Євгеній Дмитрович, Чудновець Андрій Миколайович, КНТ-413, II курс.

Команда студентів ZNTU_SetUp виступила відмінно, посівши II місце в підсумковій таблиці регіонального етапу. Також, слід відмітити, що дві команди студентів ZNTU_SetUp та ZNTU_Kappatalize отримали право представляти Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) у півфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ, який проходитиме у Вінницькому національному технічному університеті.

Тренери команд − старший викладач кафедри програмних засобів Миронова Наталя Олексіївна та команда ZNTU_SetUp.

Загалом в регіональному етапі студентської олімпіади з програмування прийняли участь 24 команди з 11 ВНЗ Південного регіону (Запорізька, Миколаївська, Одеська та Херсонська області).

Переможці регіонального етапу в абсолютному заліку:

• – перше місце посіла команда ONU 1 2/3 (Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова);
  • – друге місце вибороли команди ZNTU_SetUp та ONU_Antananarivu (Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова);
  • – на 3 місці – команди ONPU_Compote (Одеський національний політехнічний університет), ZNTU_Kappatalize та ONU_0xBBB (Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова).

Команди ONU 1 2/3, ZNTU_SetUp, ONU_Antananarivu, ONPU_Compote та ZNTU_Kappatalize, які посіли з 1 по 5 абсолютне місце, пройшли відбір до Південно-східного європейського півфіналу світу студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC, який відбудеться в ВНТУ в жовтні та проводиться одночасно із фіналом чемпіонату України з програмування ACM-ICPC у вищій лізі.

Путівки у фінальний, третій етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (друга ліга), який проходитиме у Харківському національному економічному університеті, отримали команди: ONU_0xBBB (Одеський національний університет ім. Мечнікова), ZSEA ChuckNorris та ZSEA Alliance (Запорізька державна інженерна академія), MDPU_AKUMA (Мелітопольський державний педагогічний університет), ONPU_LightSCribe та ONPU_TASCHI (Одеський національний політехнічний університет), ZNTU_ByteShift (Запорізький національний технічний університет) і ZNU_Alt+F4 (Запорізький національний університет).

Детальніше з результатами учасників можна ознайомитися на сайті олімпіади.

Ми щиро вітаємо учасників олімпіади, сподіваємося, що всі студенти в результаті отримали величезне задоволення і набули корисних навичок. Ми бажаємо всім в майбутньому успішно застосувати свої знання у житті!