Ви є тут

Головна

25 травня 2015 року в м. Київ відбувся фінал конкурсу від МТС «Професіонали майбутнього». У результаті команда студенток кафедри радіотехніки та телекомунікацій (гр. РТТ-911):

 • Звонарьова Маргарита Андріївна
 • Ісаєва Ірина Сергіївна
 • Кравченко Анастасія Андріївна
 • Місецька Ганна Іванівна
 • Сидоренко Владіслава Олександрівна
  (наукові керівники – Костенко Валер'ян Остапович, доцент каф. РТТ, Мороз Гаррі Володимирович, асистент каф. РТТ)

виступила відмінно, посівши призове II місце і отримали в подарунок планшети. Присутність команди на Олімпіаді стала можливою завдяки підтримці ректорату та профкому студентів ЗНТУ, а також компанії «МТС Україна».

«Професіонали майбутнього» – це конкурс наукових робіт серед студентів телекомунікаційних факультетів. Конкурс започатковано у 2006 р. компанією «МТС Україна» і вже 9-ий рік поспіль проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Цього року в конкурсі «Професіонали майбутнього» взяли участь студенти та викладачі 11 провідних технічних вузів України. Усі команди розробляли проекти на тему «Впровадження технології IP-over-DWDM на опорній транспортній мережі IP/MPLS». Проекти спрямовані на підвищення економічної ефективності мережі за рахунок технології IP-over-DWDM, яка дозволяє знизити енергоспоживання, експлуатаційні та капітальні витрати, а також спростити архітектуру мережі.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли представники Міносвіти, НКРЗІ, Держспецзв'язку, 11 вузів-учасників, експерти «МТС Україна» та компаній-партнерів конкурсу – оцінювали наукові розробки команд, виходячи з інноваційності, практичного значення, логіки і архітектури проектування, швидкості реалізації і презентаційних навичок учасників. Переможці визначені абсолютною більшістю голосів.

Переможцями журі конкурсу визнала наступні команди:

 • 1 місце - команда НУ «Львівська політехніка»
 • 2 місце - команда Запорізького національного технічного університету
 • 3 місце - команда НТУУ «Київський політехнічний інститут»

 

За традицією, організатори відзначили всіх учасників конкурсу «Професіонали майбутнього 2015» в індивідуальних номінаціях, які підкреслюють найсильніші сторони представлених робіт:

 • у номінації «За актуальність представленого проекту» перемогла команда Харківського національного університету радіоелектроніки (м. Харків);
 • у номінації «За практичну значущість і швидкість реалізації» перемогла команда Національного технічного університету «ХПІ» (м. Харків);
 • у номінації «За змістовність доповіді» перемогла команда Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (м. Тернопіль);
 • у номінації «За цікаву ідею і переконливість демонстрації» перемогла команда Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара (м. Дніпропетровськ);
 • у номінації «За елегантність проектування» перемогла команда Одеської національної академії зв'язку ім. О.С.Попова (м. Одеса);
 • у номінації «За наполегливість і завзятість» відзначена команда Донецького національного технічного університету (м. Красноармійськ);
 • у номінації «За сміливість і уміння тримати удар» отримала відзнаку команда Державного університету телекомунікацій (м. Київ).

 

Партнери, компанія Huawei та «БАНК «ЮНІСОН» заснували дві номінації в рамках конкурсу. Представник компанії Huawei, яка увійшла у ТОР 50 найбільш інноваційних компаній світу, персонально нагородив команду Національного авіаційного університету, що представила «Найбільш інноваційне рішення» смартфонами Huawei. А за «Краще фінансове рішення» команда Запорізького національного технічного університету отримала принтери від «БАНК «ЮНІСОН».

Ми щиро вітаємо учасників конкурсу, сподіваємося, що всі студентки в результаті отримали величезне задоволення і набули корисного досвіду. Ми бажаємо їм успішно застосувати свої знання в майбутній професійній діяльності!