Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 6 грудня 2017 року Львівський національний аграрний університет визначений базовим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» та «Енергетика сільськогосподарського виробництва» зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Урочисте відкриття відбулося в залі засідань Вченої ради університету. З вітальним словом виступили перший проректор університету, професор В.М. Боярчук та декан факультету механіки та енергетики, професор С.Й. Ковалишин.

Олімпіада проходила 16-18 травня 2018 року. Для участі в олімпіаді прибули близько 120 представників з Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізького національного технічного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Подільського державного аграрно-технічного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, Житомирського національного агроекологічного університету, відокремленого підрозділу НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут», відокремленого підрозділу НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», Вінницького національного аграрного університету, Львівського національного аграрного університету.

Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, переможцями та призерами стали:

- З напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК»:

Диплом першого ступеня – Дарина Чумак, студентка Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка;

Диплом другого ступеня – Юрій Хмара, студент Вінницького національного аграрного університету та Сергій Цибульський, студент НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут»;

Диплом третього ступеня – Іван Рожевич, студент Подільського державного аграрно-технічного університету, Дмитрій Ткаченко, студент НУБіПУ «Ніжинський агротехнічний інститут», Вадим Федькін, студент Таврійського державного агротехнологічного університету.

- Зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва»:

Диплом першого ступеня – Михайло Сподоба, студент Національного університету біоресурсів і природокористування України;

Диплом другого ступеня – Марія Дудіна, студентка Таврійського державного агротехнологічного університету та Антон Лобода, студент Львівського національного аграрного університету;

Диплом третього ступеня – Артем Діденко, студент Запорізького національного технічного університету, Коваленко Ілля, студент Миколаївського національного аграрного університету, Тарас Нанівський, студент Житомирського національного агроекологічного університету.

* за матеріалами lnau.lviv.ua.