Дорогий ЗНТУ, рідний університете, твоє свято справді велике свято для усіх студентів. Тому хочеться привітати усіх «жителів» та гостей нашого улюбленого університету та побажати ще багато років успішної праці, розумних добрих студентів, геніальних випускників та «золотих» працівників. Нехай яскраво світить сонце над «Машинкою», ласкаво запрошуючи усіх на пари. Нехай викладачі завжди будуть у доброму настрої, а студенти – у гуморі. Нехай у коридорах лунає дзвінкий сміх, чуються слова радості та котяться сльози щастя. Нехай будуть плідними праці студентів та викладачів: легко пишуться курсові, швидко захищаються дипломні та успішно здаються магістерські. ЗНТУ, довгих років життя тобі. Ми любимо тебе, «Машинко»!!!!!

Ректорат,
Профком студентів.