Вітаємо переможців!

11-13 квітня 2017 року у Приазовському державному технічному університеті пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямком «Зварювання» (спеціальність «Технологія та устаткування зварювання»). До участі в олімпіаді були запрошені студенти – переможці 1 етапу: ст. гр. IФ-312м Куртов Олександр Анатолійович, ст.гр. IФ-312 Дмитренко Юлія Сергіївна та Мигунов Артем Віталійович.

Олімпіада складалася з теоретичного індивідуального та практичного командного завдань. Крім того, для гостей ПДТУ також була проведена екскурсія по місту Маріуполь, в галерею дерев’яної скульптури Георгія Короткова, що розташована в університеті та на промисловий полігон підприємства ПАТ «Метінвест Промсервіс».

Наша команда, у складі: Дмитренко Ю.С., Мигунова А.В., Куртова О.А. зайняла призове друге місце, до того ж дипломом III-го ступеня був нагороджен Куртов О.А., що посів призове третє місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо творчого натхнення та подальших перемог!!!

Наша команда

Вручення дипломів