Всеукраїнські інженерні змагання - BEST Engineering Competition

11-15 березня 2013 року у Запорізькому національному технічному університеті відбувся локальний етап п'ятих всеукраїнських інженерних змагань BEST Engineering Competition. У заході взяли участь 52 студента ЗНТУ – 12 команд по 4 учасника, які пройшли процес реєстрації і суворий відбір. За підсумком змагань у категорії Team Design перемогу отримала команда «Портрет Домиана и Грейва», у категорії Case Study – «WWW»

Переможці локального етапу продовжать боротьбу на національному етапі змагань, який в цьому році пройде також на базі ЗНТУ. До цих змагань приєднаються переможці локальних етапів з Києва, Львова та Вінниці.

Нагадаємо, що інженерні змагання поділяються на категорії Team Design та Case Study.

Team Design – командне проектування. Вирішення певного технічного завдання та моделювання технічних конструкцій, використовуючи лише певний набір матеріалів за умов обмеженості у часі з подальшою демонстрацією результату.

У цьому році завдання були тісно зв'язані з електронікою, тобто протягом 3-х робочих днів учасники із заданої кількості матеріалів складали світодіодні мости, радіоприймачі та динаміки. Переможці – «Портрет Домиана и Грейва» (Михайлютенко Денис, Головченко Ганна, Матвієнко Олександр, Яковлев Миколай).

Case Study – вирішення задачі технічного або економічного характеру шляхом обговорення. Як результат своєї роботи команда представляє метод рішення запропонованого завдання, або стратегічну модель дій у конкретній ситуації.

У цій категорії студентам-учасникам було запропоновано знайти шляхи вирішення таких проблем як поліпшення та розробка транспортної системи у місті Запоріжжя, а також поліпшення умов для людей з обмежанними можливостями. Найкращими у цій категорії виявились «WWW» (Гончар Євгенія, Дядя Євгеній, Котова Таісія, Карпов Євгеній)

Також цього року вперше були проведені змагання у категорії ІТ, в якій прийняли участь 20 студентів ЗНТУ (8 команд). Переможцями стали 2 команди і розділили між собою перше місце. «AVTeam» (Безсонов Андрій, Косаренко Вікторія) та «Unnamed» (Морока Дмитро, Задорожній Євген).

Організатори змагань – локальні групи міжнародної студентської організації BEST у Запоріжжі, Києві, Вінниці та Львові.

BEST – Board of European Students of Technology – Рада студентів технічних університетів Європи:

• неприбуткова, неполітична та нерелігійна студентська організація
  • заснована у 1989 році
  • існує у 94 вузах 32 країн Європи
  • своєю діяльністю охоплює більше 1 000 000 студентів
  • щорічно понад 15 000 студентів беруть участь у більш ніж 100 міжнародних заходах

Співорганізаторами заходу є профком студентів, аспірантів і докторантів ЗНТУ.

Інженерні змагання проходитимуть за підтримки потужних партнерів, які надають допомогу у проведенні заходу та вирішенні технічних питань, роблять вклад у розвиток студентства та інженерії в Україні. Генеральним Партнером змагань виступає компанія ВАТ «SunInBevУкраїна». Також Партнером локального етапу Змагань є DailyLanguageCenter. Генеральний Медіа Партнер – видавництво «СофтПрес».

За більш детальною інформацією просимо звертатися до організаторів змагань: Степанова Олександра – головний організатор (0952410589, oleksandra.stepanova@BEST.eu.org)