Ви є тут

Головна

22.09.2017 року в актовій залі ЗНТУ відбувся концерт для першокурсників. Так-так, для наших нових, молодших знайомих та друзів. Не знаю, що діяло більше: очікування виступу чи присутність великої кількості глядачів, та, заходячи в зал, відразу сформувалося відчуття свята. Заходиш і розумієш – буде щось грандіозне! І відчуття не підвели. Свято вдалося на славу! Неймовірні ведучі задали запалу, розігріли народ, підтримали учасників.

Прийшов привітати першокурсників і голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Іванченко. Виголошуючи промову, було зазначено, що «спонсорами цього концерту стали самі першокурсники. Адже було розкуплено усі квитки.» Ні, ви собі це уявляєте? Усі до останнього квитки було розкуплено. Це справжній бум якийсь. І, звичайно ж, ми не будемо звертати увагу на те, що не всі дійшли на концерт. Хоча, чому це не будемо? Дорогі прогульники, ви багато втратили, не прийшовши. Але так і бути, на перший раз пробачається. У вас буде шанс реабілітуватись на інших заходах. Але шанс буде менший, бо наступного разу на концерт будуть запрошені не тільки першокурсники. Кількість бажаючих складатиметься з усіх шести курсів. Тому, ходіть на концерти, заводіть нові знайомства, відпочивайте та просто з користю приємно проводьте час. Так от, повернемось до свята.

Сказати просто, що воно було хорошим – не сказати нічого. Свято реально вдалося. Від імені усіх першачків (бо свято було для них) висловлюємо величезну подяку усім, хто приєднався до організації заходу. Знаєте, сходити туди варто було не тільки наймолодшим, це було корисно і для старшого покоління.

Для всіх присутніх була проведена детальна міні-екскурсія університетом та всім, що до нього належить. Ми дізналися, як не заблукати в будівлі ЗНТУ, хто такі «ЩИТ» і як стати частинкою цієї організації, як і де дати волю своїм акторським, вокальним, танцювальним даним та просто як знайти хороших друзів і самому стати таким же. Окрім розумних настанов усі насолоджувались та дивувались університетськими талантами. Тут стільки талановитих людей. Реально талановитих. Ми маємо таланти усіх напрямків. Наші студенти вміють грати і на гітарі, і на фортепіано, і на нервах викладачів, якщо треба. А співають як… На сцені було виконано стільки пісень, під які хтось відривається, хтось відпочиває, хтось закохується, хтось, на жаль, переживає своє перше нещасливе кохання, а хтось взагалі згадує з чого «усе» починалося. І для кожного «усе» своє, інше, особливе.

Магія вечора підтримувалася голосами не тільки діючих студентів, а й випускників «Машинки». «Золоті голоси», як зауважила ведуча, подарували не тільки приємні хвилини глядачам, а й довели, що ЗНТУ може пишатися «своїми дітьми». Показала приклад злагодженості, дружності і команда КВН VECTOR ZNTU у старому складі. Такі веселі, добрі, по-дитячому кумедні, справжні королі гумору. Не відставала й молода команда КВН – гідна заміна. Смішили, як могли. А писати жарти — то нелегка робота. Відзначились і наші танцюристи. Танцювали так, що всидіти на місці було нелегко. Ох вже ці запальні танці. А також на святі завоював своєю піснею усі серця і викладач МІ Микола Сергійович Комочкін. От такий багатий у нас університет!

Повною несподіванкою стали виступи першокурсників. Це вам не ті сором'язливі новачки, які бояться почати розмову із незнайомцем. Вони створили просто справжній вибух. Такі драйвові, вільні, експресивні, враження, що народилися й виросли на сцені. Це, безсумнівно, хороша та яскрава заявка.

І, взагалі, знаєте, нічим не гірші концерти в ЗНТУ, аніж концерти, плакати про які висять по всьому місту. Ні, ну справді. Тут вам і Віра Брєжнєва, і Монатік концерт завершує своєю «Кружит», і, навіть, Nina Simone блискавично виконує «Feeling Good». Тому вступайте в ЗНТУ, вчіться, звертайтеся у 402 аудиторію, яка знаходиться у головному корпусі, на четвертому поверсі, ставайте зірками і тіште нас своїми талантами. Головне, пам'ятайте: будете ви зірками, студентами-відмінниками чи просто милими, несамовитими першокурсниками, родина ЗНТУ вас прийме, підтримає та полюбить такими, якими ви є!

Василина Гав'як
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ