Ви є тут

Головна

На кафедрі ОМТ розпочато акредитацію освітньої програми!
Вітаємо акредитаційну комісію!

 


Вітаємо з успішним захистом магістерських дипломних робіт!

Закінчився захист магістерських робіт на кафедрі обробки металів тиском.

Викладачі кафедри вітають студентів з успішним захистом.
 

Можливості у Католичному університеті Льовена (Технологічний кампус Де Наїр, Бельгія)

Студенти, які зараховані до участі в програмі кредитної мобільності Erasmus + в Бельгії, в університеті KU Leuven ( на період від 6 місяців до одного року) в залежності від спеціальності або напрямку дослідження мають практично необмежений доступ до сучасних лабораторій кампусу.

Аспірат каф. ОМТ Єчин Сергій проводив дослідження матеріалу в лабораторії матеріалознавства кампусу Де Наїр (фото). На цих фото зображено сучасне обладнання для дослідження матеріалів, а саме: машини для шліфування - полірування зразків, машина для різання, обладнання для термічної обробки, сучасний електроний мікроскоп і декілька оптичних, 3d принтер  та багато іншого. 

 

3d принтер

 

 

 

Також в залежності від обраних предметів, є можливість проводити лабораторні роботи в інших містах Бельгії, а саме: Льовену, Генту, Антверпені, Брюгге та в інших.

 


Проходження кредитної мобільності у Католицькому університеті Льовена (Бельгія) для студентів кафедри ОМТ

У рамках Програми ЕС Еразмус+ за напрямом КА1: Навчальна (академічна) мобільність для українських вищих навчальних закладів відкриті можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проектами з міжнародної кредитної мобільності.

2015 року ЗНТУ отримав грант в рамках програми Еразмус+: кредитна мобільність для викладачів та студентів.

Співпраця для взаємного обміну студентами та викладачами і адміністративним персоналом стала можливою на основі укладання міжінституційної угоди між Католицьким університетом Льовена (KU Leuven) та ЗНТУ.

В рамках кредитної мобільності студенти магістратури та аспірантури подають комплект документів на проходження навчання/стажування в кампусах університету KU Leuven. Розмір стипендії - 800 євро у місяць, плюс 320 евро - на покриття вартості проїзду. З переліком дисциплін, доступних англійською мовою в кампусі де Наїр, можна ознайомитися в документі:

http://www.zntu.edu.ua/uploads/dept_inter/fet_technologycampus_de_nayer_course_offer_english_2016_2017.pdf

Першим студентом кафедри "Обробки металів тиском", який приймає участь у мобільності став аспірант 2-ого курсу Єчин Сергій (наук. керівник Широкобоков В.В.). Він отримав грант з 1 лютого по 31 липня 2018 року. Сергій проводить сумісні дослідження відповідно до теми дисертаційної роботи під керівництвом к.т.н. KU Leuven, Кріса Пітерса.

Студентам, бажаючим взяти участь у конкурсі на кредитну мобільність, необхідно надіслати проф. кафедри програмних засобів Г.В. Табунщик (galina.tabunshchik@gmail.com) та пров. фахівцю відділу міжнародних зв'язків Дуйко Ларисі Миколаївні (interdep@zntu.edu.ua) такі документи:

  • мотиваційний лист англійською мовою;
  • рекомендаційний лист від керівника дипломного проекту з зазначенням теми дипломного проекту;

Також студенту потрібно підтвердити рівень володіння англійскою мовою на рівні не нижче B1. Після цього студенту буде оголошено дату співбесіди з проф. П. Аррасом (Католицький університет Льовен, Бельгія), на якій треба представити тему дипломної або дисертаційної роботи, показати отримані результати та пояснити які дослідження та предмети в кампусі Де Наїр Вас зацікавять, відповідно до теми роботи. Після успішного проходження співбесіди студенту потрібно подати заяву до KU Leuven. Потім отримати лист-задтверження від бельгійского університету та подати документи для отримання довгострокової студенської візи до Візового центру.  З переліком документів для отримання візи можна ознайомитись: https://be.tlscontact.com/ua/kbp/page.php?pid=student_visa&l=uk.   Далі, одночасно  шукати житло в Бельгії та підготувати договір, заяву на участь та Learning agreement(узгодження дослідженнь). 

В наступній статті можна буде ознайомитися з життям та дослідженнями в Бельгії.

 

При виникненні питань звертайтесь до аспіранта каф. ОМТ,  Єчина Сергія ser.echin92@gmail.com

ampus_de_nayer

 

 

МІЖНАРОДНИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ФОРУМ «НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ»

Фото з конференції

У фокусі форуму - динаміка розвитку чорної металургії у світі й в Україні, сучасні досягнення в області модернізації технологій та обладнання для виробництва чавуну і сталі, формування привабливого інвестиційного клімату.

На форумі виступатимуть міжнародні експерти, відомі вчені НАН України та університетів країни, провідні фахівці гірничо-металургійних компаній.

Дата проведення: 28-29 вересня2017 року.

Місце проведення: Україна, місто Київ.

Організатори форуму: Метінвест Холдинг, Смарт Холдинг, Національна Академія наук України.

 

Фото з форуму дивись за посиланням: Фото з металургійного форума