З «Радуги» прямо на «Заречную улицу»!

Крім урочистого відзначення травневих свят, Запоріжжя найближчим часом захопила ще одна надзвичайно грандіозна подія. Звісно, йдеться про унікальне концертне шоу «Весна на Заречной улице». Захід гучно, а головне вдало, пройшов 28 квітня на каскаді фонтанів «Радуга» з ініціативи телеканалу «Інтер» за підтримки Федерації роботодавців України на чолі з Дмитром Фірташем та Запорізької обласної державної адміністрації на чолі з Олександром Пеклушенко, і був присвячений нікому іншому, як «Її Величності Людині Праці».

Звісно, профком студентів ЗНТУ взяв активну участь у підготовці до масштабного видовища та із задоволенням допоміг організаторам. Із студентів рідної «Машинки» відібрали відповідальну команду у складі близько 110 волонтерів, які зустрічали та супроводжували гостей міста з усієї Запорізької області та України. Наші добровольці почали працювати заздалегідь: на зборах отримали відповідні інструкції від голови профкому студентів ЗНТУ Андрія Іванченка, зв'язалися із своїми делегаціями і зранку, напередодні концерту, бадьоро відправилися зустрічати іногородніх глядачів. Ми успішно супроводили автобуси до місця призначення та провели дорогих гостей на перегляд, знайшовши окремий підхід до кожного. На концерті, пам'ятаючи слова Андрія Володимировича, пильно стежили за порядком, та, на щастя, все пройшло без ексцесів. По завершенню святкового концерту, волонтери зібрали свої делегації та відправили назад додому. Гості залишилися задоволені не тільки концертом, а і роботою наших студентів, про що нам особисто повідомили голови делегацій. І це не може не радувати, адже волонтерам ЗНТУ, на відміну від добровольців інших навчальних закладів, випала честь займатися, мабуть, найвідповідальнішою роботою. Волонтери ЗНТУ разом з ректором університету Бєліковим Сергієм Борисовичем провели в роботі майже 12 годин: з 12.00 ранку до 12.00 ночі. А отже, був зроблений абсолютно правильний вибір у наборі дружної команди, і в результаті знову наш університет відмінно справився із поставленою задачею!

Звісно, ми раді, що заслужили честь називатися важливою, невід'ємною частиною заходу, який презентує рідне Запоріжжя на всю країну як місто-працівник, індустріальний, духовний та національно-культурний центр України. Сподіваємося, що зможемо служити на благо своїй малій батьківщині іще багато-багато разів!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ
Вичужаніна Сніжана