Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності», присвяченої до 120-річчя Національного університету «Запорізька політехніка». Конференція відбудеться 14-15 травня 2020 року в м. Запоріжжя, Україна.

До участі у конференції запрошуються наукові співробітники, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, представники роботодавців та представники органів місцевого самоврядування.

Information_sheet (DOCX, 68 KБ)
Інформаційний лист (DOCX, 80 KБ)

Мета конференції:

дослідження стану, проблем та стратегічних напрямів розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в контексті сучасних викликів.

Тематичні напрями конференції:

1. Модернізація системи управління підприємств за інноваційним підходом.

2. Моніторинг економічної безпеки та антикризової діяльності підприємств.

3. Інноваційно-інвестиціний розвиток підприємств за ресурсо- та енергозберігаючими підходами.

4. Розвиток підприємництва в умовах розвитку ресурсо- та енергозберігаючої економіки.

5. Підвищення конкурентоспроможності підприємств в умовах трансформації від лінійної до циркулярної моделі економіки.

6. Міжнародне співробітництво у забезпеченні сталого розвитку економіки.

7. Вектори управління персоналом підприємств за стейкхолдер-підходом.

Інформація для учасників конференції: Для участі в конференції необхідно до 31 березня 2020 р. надіслати заявку, тези та за бажанням подати статтю для публікації у «Економічному віснику ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (збірник буде складатись з матеріалів конференції) на електронну пошту kaf_economik@ukr.net. Форма участі: очна, заочна.

За додатковою інформацією щодо роботи конференції звертайтесь до представників оргкомітету:

Ткаченко Алла Михайлівна, +380676128584

Севастьянов Родіон Вікторович, +380679237554