Всеукраїнський онлайн-хакатон: «Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями» – це триденний онлайн-захід для студенток віком 16-24 роки, спрямований на підвищення рівня знань дівчат про гендерну рівність та розробку командних проєктів на тему заохочення школярок до вибору технічних спеціальностей.

Організатори хакатону: ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (ініціатива Дівчата STEM) та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в рамках проєкту «Трамплін до рівності» за фінансової підтримки уряду Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Хакатон відбудеться 3-5 листопада 2021 року в онлайн форматі на веб платформі ZOOM. Можуть взяти участь дівчата віком з 16 до 24 років, які є студентками ЗВО та професійно-технічних навчальних закладів, навчаються на спеціальностях технічного спрямування або є студентками спеціальностей будь-якого іншого спрямування й зацікавлені технологічними сферами та мають мотивацію до участі.

Мета хакатону – розробити командні проєкти на тему заохочення школярок до вибору технічних спеціальностей, підвищити рівень знань дівчат про гендерну рівність та навчити їх дизайн-мисленню. Переможниці отримають цінні призи від організаторів та партнерів заходу.

Для участі необхідно до 28 жовтня 2021 року включно заповнити реєстраційну форму та описати свою мотивацію: https://forms.gle/wyPajEPVmhRT2eQE9