19-21 жовтня 2017 р. на базі Технічного університету Молдови (ТУМ) (м. Кишинів, Республіка Молдова) відбулось засідання Виконавчого комітету Black Sea University Network BSUN за участі члена Виконкому від України ректора ЗНТУ Сергія Бєлікова.

Засідання відбувалось під час святкування 50-річчя факультетів Комп'ютерів, Інформатики та Мікроелектроніки і Електроніки та Телекомунікацій ТУМ за програмою 9 Міжнародної конференції «Мікроелектроніка та комп'ютерні науки» та шостої Конференції фізиків Молдови.

Засідання відкрив ректор ТУМ проф. Виорег Бостом. З вітаннями виступили: Міністр освіти, культури та досліджень Моніка Бабук, Міністр економіки та інфраструктури Октавіан Когміч, Екс-ректор ТУМ, академік Ион Бостон, Генеральний секретар BSVN проф. Еден Мамут, Віце-президент Академії наук Молдови, академік Іон Тігінеану.

З інформацією про роботу Європейської організації COST (Coordination in Acience and Technology) виступила запрошена на конференцію колишній (до травня 2017 р.) Президент Комітету Керівних Виконавців COST др. Ангелес Родрігес-Пена.

В засіданні Виконавчого комітету BSUN прийняв участь майбутній Президент BSUN (President – Elect) ректор Університету Аристотеля (м. Салоніки, Греція) проф. Міткас.

З презентацією досвіду інтернаціоналізації на прикладі технічного університету виступив ректор ЗНТУ Сергій Бєліков.

Відбувся, також, семінар на тему: «Міжуніверситетська співпраця з обробки супутникової інформації та космічних технологій».

З презентацією про Всесвітній Центр інформації та сучасні проекти щодо обробки інформації та космічних технологій у НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського виступив проректор Сергій Сидоренко.

З презентації пристроїв спостерігання за супутниками у ТУМ виступив директор Національного Центру космічних досліджень академік Іон Бостан, після чого учасники засідання оглянули центр.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ