П'ятничний вечір 23 вересня ознаменувався півфіналом Відкритої Запорізької Ліги КВН, у якій взяли участь 6 команд: «Умка» (ЗІЕІТ), «Лихие будни» (КПУ), «California» (ЗНУ), «Фантазёры» (ЗТМК), «Brown Sugar» (ЗНУ) та наша команда «Запорожский ВЕКТОР – Машинка – ЗНТУ». Нагадаємо, що наші КВН-щики виступали у телевізійній версії Ліги, тож згодом усі, хто не потрапив на турнір, зможуть його переглянути. Однак, ми вирушили до ПК «ДСС» особисто, у складі міцної групи підтримки, аби надати команді впевненості та наснаги! Профком студентів ЗНТУ спільно з Центром культури і дозвілля, а також адміністрацією ЗНТУ скоординував «машинківських» фанатів, і ми прекрасно провели час разом із веселими та кмітливими.

На учасників очікували конкурси: привітання, розминка, біатлон та музичний номер.

«Привітання» дало змогу познайомитися з командою і відчути неповторний, індивідуальний стиль кожної.

Першою виступала команда «Умка», яка виконала свою місію — розігріти зал. Не припиняли підігрівати глядачів і наступні команди.

Дотепною вийшла і фото-розминка: запропоновані зображення не тільки повеселили зал, але й були вдало «обжартовані» учасниками. Біатлон був затяжним, бо два фаворита цього конкурсу не давали смогу розслабитися. Отож, «Фантазёры» та «California» за загальним рішенням журі отримали нічию.

Найзапальнішим конкурсом у півфіналі був музичний номер. Найкращі отримали високі бали та пройшли у фінал. Тож, результати ½ фінала:

- «Фантазёры» 15,6

- «California» 15,4

- «Умка» 14,4

- «Запорожский ВЕКТОР – Машинка - ЗНТУ» 13,0

- «Лихие будни» 11,5

- «Brown Sugar» 10,8

«Запорожский ВЕКТОР – Машинка - ЗНТУ» закриває список фіналістів, а значить зовсім скоро вступить у боротьбу за звання найуспішнішої команди КВН сезону! «Машинківці» виражають подяку ГО «Запорожский Вектор», особисто меценату Олександру Богуслаєву, адміністрації ЗНТУ і особисто Ректору професору Сергію Борисовичу Бєлікову.

Чекаємо на фінал!

Олексій Тимченко,