Ви є тут

Головна
ЗНТУ допомагає дітям-сиротам

22 лютого Профком студентів технічного університету не зраджуючи своїм традиціям – подарував щастя дітям-сиротам.

Студентська профспілка університету неодноразово проводила акцію по збору речей та іграшок для дітей інвалідів та сиріт. І коли все було готове, декілька десятків теплих та літніх речей були подаровані Запорізькому дитячому будинку-інтернату.

Запорізький дитячий будинок-інтернат є соціальним медичним закладом для постійного проживання дітей, хлопчиків від 4 до 18 років з вадами розумового розвитку. Причинами розумової відсталості можуть бути родові травми, хвороба Дауна, епілепсія, конфлікт резус-факторів батьків, внутрішньочерепний тиск і т.д.

Як виявилося, подарунок був дуже доречним і викликав масу позитивних емоцій. Але сюрприз чекав не лише на дітей. Вихованці інтернату зустріли нас концертною програмою приуроченою до чоловічого дня. Діти на концерті дали джазу! Такого грандіозного вокально-танцювального шоу не було навіть на головному шоу країни.

Представників від «машинки» знають і люблять, і з нетерпінням чекають ще. Діти висловили усну подяку усім тим чиї речі вони отримали.

Наші студенти в який раз довели що місце для таких чеснот, як доброта чи співчуття в наших душах присутнє. Тому давайте не будемо забувати що в суспільстві існують люди які потребують вашої допомоги. Ми можемо змінювати світ на краще – тому давайте використовувати цю можливість!

Володимир Єрмоленко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ