Планова зустріч голови профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ Андрія Іванченка зі студентським активом БДПУ

10 квітня 2013 року пройшла планова зустріч голови профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ Андрієм Іванченком зі студентським активом Бердянського державного педагогічного університету.

Однією із намічених цілей зустрічі було проведення інформування широкого загалу студентської молоді через студентський актив ВИШу про реалізацію молодіжної політики у Запорізькій області, презентації діяльності Запорізької обласної молодіжної ради.

Зустріч відбувалася більш ніж півтори години. У дружній атмосфері були розглянуті питання активізації молодіжної політики у Запорізькому регіоні, були розглянуті основні програми, які в даний момент реалізуються на території нашої області, висловлено ініціативу щодо проведення заходів по створенню «міцного фундаменту» для подальших солідарних стосунків між студентством регіону.

Зустріч передбачала розгорнутий діалог, у якому важливу роль відіграло студентство Бердянського державного педагогічного університету. Активісти вносили свої пропозиції, ділилися наболілим та ставили питання щодо молоді.

В результаті зустрічі з майбутніми педагогами напрацьовано подальші дії та кроки на шляху до вирішення актуальних проблем.

Під час дебатів спливло розуміння про необізнаність великої кількості студентів у своїх правах, є проблема міжвузівського студентського спілкування, проблеми в інформаційній роботі Запорізької обласної молодіжної ради.

Було презентовано сайт Запорізької обласної молодіжної ради як інформаційної площадки молодіжних районних рад, студентських організацій, громадських молодіжних організацій і просто активної молоді області. Такий підхід є самим дієвим для створення каналу постійної комунікації, швидкого інформування широкого загалу, обміну досвідом серед молодіжними організаціями.

Подібні зустрічі заплановано реалізувати у всіх ВИШах і районах Запорізької області.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ
Єрмоленко Володимир