12-13 березня 2014 р. четверо студентів нашого університету (Сергій Шадрін, група РТ-919, Валентин Галкін, група РТ-810, Андрій Гребінь, група РТ-810 і Оксана Сеник, група МТУ-230) під керівництвом Бєлікова Дениса Вікторовича, асистента кафедри захисту інформації, брали участь в очному турі Південно-Східного регіону Міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe 2013/2014». За підсумками участі в цьому етапі олімпіади Сергій Шадрін посів ІІ місце.

19-21 березня 2014 р. у Харківському національному університеті радіоелектроніки було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2013/2014 навчального року з напряму «Радіоелектронні апарати». В цьому етапі взяли участь студенти групи РТ-110 Микола Швагер, Сергій Гарачук і Денис Житник під керівництвом Малого Олександра Юрійовича, доцента кафедри інформаційних технологій електронних засобів. Рішенням журі олімпіади Микола Швагер нагороджений Дипломом за ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з напряму «Радіоелектронні апарати» спеціальності «Автоматизовані комплекси радіоелектронних виробництв».

26-27 березня 2014 р. студенти університету Андрій Гальченко (РТ-710), Андрій Тверденко (РТ-719) взяли участь у підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інформаційна безпека», який проводився Національним університетом «Львівська політехніка». Андрій Тверденко виступив у секції «Системи технічного захисту інформації» з доповіддю на тему «Розробка оптичного детектору пристроїв прихованого відеоспостереження» (науковий керівник – Корольков Роман Юрійович, старший викладач кафедри захисту інформації) і був нагороджений Грамотою за кращу реалізацію. Дипломом ІІІ ступеня конкурсна комісія нагородила Андрія Гальченка за доповідь на тему «Спосіб ідентифікації типу нелінійності дефектів дротових ліній зв'язку» (науковий керівник – Гулін Олексій Сергійович, асистент кафедри захисту інформації).

Вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших перемог!

Лабораторія доаспірантської підготовки
та роботи з обдарованою молоддю