Головна » Наука » Науково-дослідна частина

Відділ метрології, стандартизації і наукового обладнання є структурним підрозділом Науково-дослідної частини (НДЧ) та підпорядковується начальнику науково-дослідної частини (НДЧ).

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ:

Забезпечення єдності вимірювань у всіх структурних підрозділах університету.

Наукове і методичне керівництво роботами по метрологічному забезпеченню наукових досліджень і навчального процесу в університеті.

Забезпечення виконання графіків державної повірки і відомчого калібрування засобів вимірювань.

Проведення метрологічної експертизи технічних завдань, звітів з НДР, методик виконання вимірювань, учбово-методичної літератури.

Проведення метрологічної атестації наукових розробок.

Організація консультацій в галузі метрології для професорсько – викладацького складу, наукових співробітників та студентів університету.

Впровадження державних стандартів України, міжнародних стандартів і інших нормативних документів.

Розробка нормативно-технічних документів для забезпечення ефективності наукових досліджень і навчального процесу.

Документи для завантаження:

Бланк на повірку (doc, 29 КБ)

Приклад акта МЕ ТЗ (doc, 40 КБ)

Приклад акта МЕ НДР (doc, 39 КБ)

Контакти:

аудиторія (кабінет): 39 (адм. корпус)
тел.: +38(061)7698278

Лабораторія повірки засобів вимірювань:
аудиторія (кабінет): 37 (адм. корпус)
тел.: +38(061)7698278
e-mail: dept_metrolog@zntu.edu.ua