Головна » Сфери діяльності

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ є структурним підрозділом університету з метою налагоджування співпраці з роботодавцями та  сприяння студентам та випускникам ЗНТУ у тимчасовому та постійному працевлаштуванні.

Основні задачі центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ:

• Надання кваліфікованої допомоги при написанні резюме;

• Висвітлення резюме випускників на сайті Центру та інших Інтернет-ресурсах;

• Надання інформації щодо календарних заходів Центру (ярмарки вакансій, зустрічі з роботодавцями, тренінги, Школа вожатського мистецтва тощо);

• Сприяння пошуку робочого місця після закінчення ВНЗ;

• Сприяння пошуку робочого місця під час навчання (у позаучбовий та канікулярний період).

Шановний роботодавцю, щоб підібрати співробітника зв'яжіться з нами зручним для Вас способом. Відповідно до Ваших вимог будуть знайдені відповідні кандидатури і надані Вам на розгляд. Також ви можете заключити рамочний договір про співпрацю із ЗНТУ.

Графік роботи Центру:

Фахівці: Пн - Пт з 8-00 до 17.00 к. 329-А,