Головна » Факультети » Машинобудівний

Кафедра металорізальних верстатів та інструментів

Емблема кафедри «Металорізальні верстати та інструменти» ЗНТУ

Кафедра «Металорізальні верстати та інструменти» (МВІ)

Рік початку діяльності: 1933

Керівництво:

Завідувач кафедри: кандидат технічних наук Фролов Михайло Володимирович

Навчальні лабораторії та майстерні:

• Навчальна лабораторія металорізальних верстатів та систем
  • Навчальна лабораторія різального інструменту та технічних вимірювань

Спеціальності:

133 – «Галузеве машинобудування», освітні програми:

«Металорізальні верстати та системи»

Підготовка здійснюється за освітніми ступенями бакалавра і магістра

Контактні дані:

адреса кафедри: вул. Жуковського 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063
аудиторія (кабінет): 151
тел.: +380(61)7698237
e-mail: kafedra_mvi@zntu.edu.ua

З 15.12.2023 по 22.12.2023 на кафедрі металорізальних верстатів та інструментів відбулися захисти магістерських дипломних проєктів.

Вітаємо студентів з успішним захистом та бажаємо нових професійних звершень та кар’єрного зростання !

9 грудня в Запорізькій політехніці відбувся День відкритих дверей.

Програма Дня відкритих дверей була насиченою та різноманітною. Наші гості поспілкувались з представниками Машинобудівного факультету та отримали консультацію від приймальної комісії щодо вступної кампанії.

На учнів чекала масштабна екскурсія кафедрою і лабораторіями, інтерактив від викладачів, майстер-класи з випускниками, вікторини та захопливі квести, підготовлені магістрами.

Вітаємо переможців університетського конкурсу наукових студентських робіт в секції "Хімія".
1 місце – МІСЬКО Анна М-213
Бажаємо нових професійних звершень та цікавих тем для ваших досліджень!

15.11.2023

15 листопада ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта підписав меморандум з керуючим директором британської компанії Робертом Ньюманом. Головною метою компанії «CARVECO» є задоволення вимог глобального ринку художнього комп'ютерного проєктування (CAD) і автоматизованого машинобудування (CAM).

Під час зустрічі представники Запорізької політехніки презентували діяльність нашого університету партнерам та подякували народу Британії за підтримку України в боротьбі зі збройною агресією рф.

Було обговорено форми нашої подальшої співпраці:

• впровадження CAD/CAM-систем в освітній процес та наукову роботу Запорізької політехніки
  • стажування студентів в компанії «CARVECO»
  • розвиток it-технологій та наближення їх рівня до європейських стандартів
  • наукова співпраця й організація та участь у двосторонніх та багатосторонніх науково-освітніх проєктах

В обговоренні також взяли участь студенти Запорізької політехніки. Вони висловили сподівання щодо якнайшвидшого початку активної роботи.

Готові до плідної співпраці!

14.11.2023
14 листопада відбувся майстер-клас для учнів ЗОШ №100 на тему «Від плоского малюнку до 3D моделі: програмування обробки». Для проведення майстер-класу було використано програмне забезпечення Carveco
Посилання на майстер-клас : https://us02web.zoom.us/rec/share/arf6mw_BFcVz_bi4nItX6rdXBhHzFqklvzXoP4...
Passcode: l=X#&13k

До структури Кафедри  входять Навчальні лабораторії, лабораторії, спеціалізовані навчальні класи (кабінети).

У складі Кафедри наступні Навчальні лабораторії:

1. «Навчальна лабораторія металорізальних верстатів та систем» до складу якої входять:
  • Лабораторія металорізальних верстатів (ауд. 151);
  • Лабораторія дослідження токарно-револьверних верстатів (ауд. 9);
  • Спеціалізований комп’ютерний клас з підготовки магістрів (ауд. 151);
  • Спеціалізований навчальний клас (кабінет) теорії різання та металорізальних верстатів (ауд. 151).
  1. «Навчальна лабораторія різального інструменту та технічних вимірювань» до складу якої входять:
  • Лабораторія та спеціалізований навчальний клас різального інструменту (ауд. 147);
  • Лабораторія та спеціалізований навчальний клас технічних засобів вимірювання (ауд. 534);
  • Спеціалізований комп’ютерний клас (ауд. 229);
  • Лабораторія дослідження спецметодів обробки (ауд.13);
  • Лабораторія трибології (ауд. 10).

Галузь знань 13 "Механічна інженерія"
Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування"

2021/2022 навчальний рік
Затверджено Вченою Радою НУЗП, 27 серпня 2021р., протокол №1/21.
Введено в дію з 01.09.21, наказ від 28.08.21,№298

2023/2024 навчальний рік

Виноситься на обговорення для внесення змін на 2023/2024 навчальний рік.

Відгуки та пропозиції надсилати за адресою: mfrolov@zntu.edu.ua

09.02.2023
Відбулася перша зустріч в рамках проекту Scientific meeting на тему "Огляд сучасних методів реверсної інженерії",яку підготував старший викладач кафедри металорізальних верстатів та інструментів Танченко Сергій Віталійович, разом із студентським самоврядуванням машинобудівного факультету.
Зустріч  проходила  у приємній і дружній атмосфері.
Упродовж зустрічі були розглянуті найбільш поширені у наш час методи та способи реінжинірінгу.
Дякуємо всім, хто зміг приєднатися і бути присутнім на цьому важливому  заході.