Головна » Сфери діяльності

Відділ міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами є структурним підрозділом ЗНТУ. Головна мета його діяльності – організація, розвиток і забезпечення зовнішньоекономічної діяльності ЗНТУ і його співпраці із зарубіжними навчальними закладами, науковими установами, організаціями і фірмами у сферах освіти, науки і культури.

Напрями діяльності міжнародного відділу:

• координація міжнародної діяльності структурних підрозділів університету;
  • пошук іноземних партнерів для співробітництва;
  • підтримка зв’язків між ЗНТУ та іноземними освітніми закладами; укладання угод;
  • пошук та розповсюдження інформації про міжнародні гранти та стипендії;
  • допомога студентам та співробітникам університету в участі в міжнародних програмах;
  • реклама університету за кордоном;
  • організація навчального процесу підготовки іноземних громадян до вступу у вищі навчальні заклади (підготовче відділення);
  • робота з іноземними студентами університету;

Положення про відділ

Міжнародний проект Tempus ICo-op

Контактна інформація:

Забезпеченням міжнародної діяльності і питаннями, пов'язаними з навчанням іноземних громадян в ЗНТУ займається помічник ректора з питань міжнародного співробітництва Андрієнко Олександр Миколайович, а також співробітники відділу міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами:

Начальник відділу Провідний спеціаліст Спеціаліст 1 категорії Спеціаліст 1 категорії
Сидорченко
Світлана Геннадіївна