27-29 лютого студенти та викладачі Запорізької політехніки взяли участь у триденному бізнес-інтенсиві «Функції бізнесу. Що в середині і як воно працює».

Спікером виступив Ілля Новіков — керівник проєктів організаційного розвитку, консультант з питань управління і розвитку, експерт з 15-річним досвідом управління, консультант і ментор Дія-Бізнес.

У межах інтенсиву відбулись три майстер-класи, під час яких учасники знайомились з:

• групою операційних функцій бізнесу: Виробництво + Логістика + Постачання
  • групою комерційних функцій бізнесу: Продукт + Просування + Продажі
  • функціями офісу: Облік + HR + Управління.

Бізнес-інтенсив організовано за участі Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Запорізької політехніки, Кластера IAM — Запоріжжя й професора Запорізької політехніки Андрія Карпенка.

У грудні минулого року наші студенти вже мали можливість відвідати офлайн-лекцію Іллі Новікова «Підприємництво і пошук бізнес-ідеї».

Впевнені, що попереду на нас чекає ще не один спільний проєкт. Надзвичайно вдячні спікеру за змістовні майстер-класи, цінну інформацію, інвестування свого часу та знань в розвиток та реалізацію бізнес-амбіцій студентської молоді!