Ви є тут

Головна » Інститути » Інститут управління та права

Юридичний факультет

Емблема факультету «Юридичний факультет»

Юридичний факультет

Рік початку діяльності: 2016

Керівництво:

Декан факультету: к.ю.н., доцент Філей Юрій Володимирович

Заступник декана факультету: к.ю.н., доцент Надієнко Олена Іванівна

Профілюючі кафедри:

Спеціальності та освітні програми:

081 – «Право», освітні програми:

«Правознавство»

262 – «Правоохоронна діяльність», освітні програми:

«Правоохоронна діяльність»

052 – «Політологія», освітні програми:

«Політологія»

 

Контакти:

адреса деканату: вул. Тургенєва 39, м. Запоріжжя, Україна, 69063
аудиторія (кабінет): 490А (IV корпус)
тел.: +380(61)7698621
e-mail: dekanat_law@zntu.edu.ua

Згідно пункту 2.8 Положення про організацію освітнього процесу в Національному університеті «Запорізька політехніка» (https://zp.edu.ua/uploads/dept_nm/Polozhennia_pro_organizatsiyu_osvitnoh...) навчання студента здійснюється за індивідуальним навчальним планом, який розробляється на підставі робочого навчального плану. За ЗУ «Про вищу освіту», здобувач має право обирати дисципліни обсягом не менше 25% кредитів ЄКТС від загального обсягу освітньої програми (кредитів ЄКТС). Обрання студентами вибіркових дисциплін на наступний навчальний рік здійснюється до завершення занять поточного навчального року. Для осіб, зарахованих на навчання в поточному році, обрання вибіркових дисциплін здійснюється в період з 20 до 31 серпня (у 2020 році - з 20 до 30 вересня). Вибіркові дисципліни включаються до індивідуального навчального плану з переліку дисциплін (та/або блоків навчальних дисциплін) вибіркової частини навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти за певним освітнім ступенем, спеціальністю, освітньою програмою. Ознайомившись зі змістом освітньої програми (https://zp.edu.ua/perelik-osvitnih-program), робочим навчальним планом, переліком вибіркових дисциплін, їх аннотаціями, навчальними та робочими навчальними програмами дисциплін, студенти подають заяву щодо включення в індивідуальний навчальний план на наступний навчальний рік відповідні навчальні дисципліни вільного вибору (файл заява). Просимо ознайомитись із зазначеними документами та подати заяву до деканату (особисто або через систему дистанційного навчання moodle.zp.edu.ua, завантаживши заяву у відповідний курс)

Привітання з Днем юриста

Тиждень права!

Demo

Детальніше

 

 

 

 

 

Свято юридичного факультету

Demo

Детальніше

 

 

 

 

 

Demo

Урочисте вручення дипломів магістрам юридичного факультету.

Детальніше

 

 

 

 

 

 

 

Demo

Всеукраїнський тиждень права на юридичному факультеті фінішував традиційною інтелектуальною грою «Що?Де?Коли?»з сімейного права"

Детальніше

 

 

 

 

 

 

 

 

Demo

Студенти юридичного факультету є постійними глядачами вистав Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара.

Детальніше

 

 

 

Юридичний факультет Інституту управління та права Національного університету "Запорізька політехніка" був створений у 2016 році, виділившись зі структури гуманітарно-правового факультету. Першими спеціальностями, за якими почали готувати фахівців, стали «Правознавство» та «Політологія». Очолив юридичний факультет декан, к.ю.н., доцент Філей Юрій Володимирович.

До структури юридичного факультету включено кафедри:

-       конституційного, адміністративного та трудового права

-       кримінального, цивільного та міжнародного права

-       загальноправових та політичних наук.

Метою діяльності факультету є створення належних умов для підготовки професіоналів своєї справи. Розвиваючи традиції, закладені на початку історії юридичної освіти в Запоріжжі, колектив факультету одночасно прагне до впровадження нових ідей та інноваційних підходів у процесі підготовки правників.

Нині студенти-випускники отримують диплом про здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» зі спеціальності «Право». Диплом дає змогу працювати на посаді юриста у місцевих органах державної влади (обласних та районних державних адміністраціях), органах місцевого самоврядування (обласних, міських, районних в містах, районних, сільських, селищних радах), органах юстиції (обласних, районних, міських управліннях юстиції, реєстраційній службі, виконавчій службі, органах РАЦСу), апараті місцевих та апеляційних судів, в інших державних органах та установах, на підприємствах усіх форм власності.

На факультеті викладають справжні майстри своєї справи. Під час навчання студенти ознайомлюються зі специфікою роботи прокуратури, адвокатури, органів нотаріату, РАЦСу, виконавчої служби та іншими видами юридичної діяльності.

Факультет займається духовним розвитком студентів. Саме тому наші студенти є постійними глядачами театру ім. В.Г. Магара, обласної філармонії, відвідувачами чисельних музеїв запорізького краю.

Факультет дбає про інтелектуальний розвиток студентів. Постійно проводяться наукові конференції, круглі столи, відкриті юридичні читання, інтелектуальні ігри, зокрема «ЩО?ДЕ?КОЛИ?», шахові турніри, чисельні тренінги.

Поступово юридичний факультет стає відомим, а навчання на ньому – престижним. При цьому найвищою цінністю для трудового колективу залишається внутрішній світ молодої людини, який постійно наповнюється правовими знаннями, навичками та вміннями. Саме у процесі навчання молоді створюється найцікавіша історія юридичного факультету ЗНТУ.