Головна » Сфери діяльності » Інноваційна

Інжинірингова школа Noosphere [або Noosphere Engineering School] – це мережа науково-технічних лабораторій на базі закладів вищої освіти України, відкритих та обладнаних громадською організацією «Асоціація Noosphere». Одна з таких лабораторій створена на базі НУ «Запорізька політехніка»

Noosphere Engineering School створює ефективну startup платформу для молодих спеціалістів України та інтегрує наукові підходи у бізнес-середовище. Лабораторії Інжинірингової школи Noosphere – це осередки інженерної творчості, де студенти та молоді вчені України можуть розвивати свої інноваційні ідеї, отримуючи технологічну та маркетингову підтримку, а також супровід досвідчених менторів та експертів Noosphere.

Ми підтримуємо молоді інноваційні стартапи і прагнемо, аби в Україні створювались високотехнологічні продукти світового рівня. Наш головний інструмент – ефективна взаємодія студентів, менторів, технічних експертів та бізнес-практиків. На волонтерських засадах ми ділимося науковими методами вирішення бізнес-задач та розширюємо можливості для майбутніх підприємців і науковців України.

В рамках реалізації авторських проєктів студентів, молодих вчених, інженерів і підприємців України ми безкоштовно надаємо:

• сучасне обладнання,
  • експертизу кваліфікованих менторів та технічних експертів,
  • комфортні науково-технічні лабораторії на базі університету,
  • маркетингову експертизу.
  • Пріоритетні напрямки інженерії:
  • робототехніка та електроніка, IoT;
  • системи обробки, зберігання та передачі великих масивів даних;
  • альтернативна енергетика, екологічна інженерія;
  • ігрові платформи;
  • освоєння космосу людиною;
  • інноваційна археологія;
  • ефективне природокористування;
  • нові матеріали;
  • космічні дослідження і технології;
  • комплекси та системи військового призначення.

Проєкти, які пройшли відбір для подальшого розвитку:

• PEEK 3D printer (Тумарченко Лариса, аспірант)
  • Розробка протигазового фільтру (Налівайко Максим, абітурієнт)
  • BioEcoBox – живі фільтри для приміщень (Чумаков Кирило, випускник)

Якщо Ви хочете подати свій проєкт і реалізувати ідею, то звертайтесь до керівника лабораторії Noosphere Engineering School в м. Запоріжжі.

+38-066-047-82-66

shevchenko@noosphere.com