Головна » Інститути

ННВЦ «Запорізький регіональний центр політехнічної освіти»

Емблема Центру «Запорізький регіональний центр політехнічної освіти»

Навчально-науково-виробничий центр «Запорізький регіональний центр політехнічної освіти» (ННВЦ «ЗРЦПО»)

Рік початку діяльності: 1997

Положення про ННВЦ «ЗРЦПО»

Керівництво:

Директор: доцент Бєлоусов Віталій Михайлович

Структура ННВЦ «ЗРЦПО»:

Контактні дані:

адреса: вул. Жуковського 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063
аудиторія (кабінет): 149 (головний корпус)
тел.: +380(61)7698624
e-mail: dept_pk@zp.edu.ua

Пропонуємо до вашої уваги програми підвіищення кваліфікації від кафедр НУ "Запорізька політехніка"

Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Автомобілі"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Будівельне виробництво та управління проєктами"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Деталі машин і підйомно-транспортних механізмів"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Електричні та електронні апарати"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Загальноправові та політичні науки"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Маркетинг та логістика"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Системний аналіз та обчислювальна математика"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Соціальна робота та психологія"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Технологія машинобудування"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Теорія і практика перекладу"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Українознавство та загальна мовна підготовка"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Фінанси, банківська справа та страхування"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Фізика"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Філософія"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Захист інформації"
Програма підвищення кваліфіккації від кафедри "Менеджмент"

​​1. Для проходження підвищення кваліфікації в НУ "Запорізька політехніка" педагогічні та науково-педагогічні працівники інших закладів освіти повинні надати офіційний лист-направлення (у довільному форматі) від керівництва свого навчального закладу.

2. Після офіційного затвердження проходження стажування в НУ "Запорізька політехніка" (Наказ) необхідно узгодити теми стажування з завідуючими кафедр, на якій планується проходження підвищення кваліфікації.

3. Для отримання сертифікату про проходження стажування необхідно надати службову записку на ім'я директора ННВЦ "ЗРЦПО"  за підписом завідувача обраної кафедри, у якій вказати тему, кількість годин  та очікувані результати.

Зразок службової записки

Підвищення  кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників НУ "Запорізька політехніка"

Перелік необхідних документів:

1. Лист-направлення на підвищення кваліфікації в іншому структурному підрозділі (бланк листа в канцелярії)

2. Заява про направлення на підвищення кваліфікації

3.Направлення на підвищення кваліфікації