1 березня в університеті стартував новий проєкт «Бізнес-кава», створений для того, щоб наші студенти та випускники здобули знання, необхідні для побудови власного бізнесу, розвитку своєї справи та реалізації бізнес-амбіцій.

Спікером першої зустрічі в межах проєкту став Кирило Сухацький — директор брендингової агенції «Brightmedia». За запашною кавою у невимушеній атмосфері учасники поспілкувалися про бренд та його ознаки, запуск нового продукту, формування довіри у клієнта, розібрали кілька кейсів відомих брендів.

Студенти активно ставили питання пану Кирилу щодо його власного шляху до успіху та становлення як керівника, особливостей роботи в агенції «Brightmedia», кар'єрних можливостей у цій сфері.

Слідкуйте за новинами, далі — більше!

Запрошуємо керівників бізнесу долучитися і стати спікерами нашого проєкту!

За детальною інформацією звертайтесь:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»: https://www.facebook.com/sp.zntu
Ауд. 329-А, 3-й поверх головного корпусу
(061) 769-85-99; 063-04-00-260