24 лютого відбулося чергове очне заняття гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка».

Захід відвідали 20 учнів 6-7 класів Запорізької гімназії №28, Запорізького академічного ліцею №23, Запорізької гімназії №6, Запорізького колегіуму «Елінт», Запорізької гімназії №63, Запорізького навчально-виховного комплексу №67, Запорізької гімназії № 1 імені Т.Г. Шевченка, Запорізької спеціалізованої школи №100, Дніпроруднівської спеціалізованої школи «Талант».

Для школярів було організовано захопливу гру «Енергомережа», під час якої вони ознайомилися з основами енергетики й принципами виробництва енергії з різних джерел, а також спробували себе у ролі гравців на енергоринку.

Азарт, емоції, яскраві враження плюс знання з традиційної та альтернативної енергетики — результат гри «Енергомережа». Діти поділились на 6 команд, які мали ухвалювати рішення щодо купівлі електростанцій та забезпечення їх необхідними ресурсами для генерації електроенергії за умови конкуренції з суперниками. Найбільш приємним моментом було, звісно, отримання прибутку від продажу електроенергії. Планується розширення теперішньої версії гри «Енергомережа. Реновація»!

Щира вдячність керівництву університету за підтримку організації гурткових занять для школярів Запорізького регіону, за ініціативність та творчий підхід викладачам Запорізької політехніки Катерині Братковській, Олександру Шраму та всім дітям за активну участь і зацікавленість!

Двері Запорізької політехніки завжди відкриті для допитливої молоді!