У суботу 3 лютого відбулося онлайн-заняття гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка».

Перше заняття на тему: «Створення аркадних ігор».

Під час заняття діти познайомилися з програмою Pycharm, можливостями бібліотек tkinter і djan. У режимі реального часу створили анімацію руху ігрового м'яча на полі. Діти дізналися про «Гру життя» — це клітинний автомат, винайдений англійським математиком Джоном Конвеєм.

Друге заняття на тему: «Математичне та чисельне моделювання фізичних та природних явищ».

Учням розповіли про математичне моделювання, історичні аспекти та сучасні інструменти чисельної реалізації математичних моделей. Ознайомилися з низкою прикладів математичних моделей в різних сферах застосування від найпростіших до складних мультифізичних процесів. Школярам продемонстрували створення та реалізацію математичної моделі в середовищі COMSOL Multiphysics, навели приклади дипломних робіт за цією тематикою.

Вдячні за ініціативність та творчий підхід викладачам Запорізької політехніки Антону Рябенку та Олександру Денисенку та всім дітям за активну участь і зацікавленість.

З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!