7 грудня представники студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка» стали учасниками міжнародного молодіжного форуму «Державотворець: дії заради майбутнього».

Саме молодь є запорукою міцної держави, вона є рушійною силою суспільства і спроможна на нестандартні та креативні рішення.

У дискусіях взяли участь відомі урядовці, успішні підприємці, громадські діячі, міжнародні активісти та понад 500 слухачів з усієї країни.

Захід розпочався з промови Начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака.

Програма форуму була насиченою: 3 панельні дискусії та 5 зустрічей з іноземними спікерами. Було обговорено багато тем, зокрема роль молоді у сучасному суспільстві, реакції бізнесу на виклики війни та принципів залучення ресурсів для проєктів та персонального розвитку.

Наші студенти дізналися:

• як говорити з владою, щоб вона тебе почула
  • як підприємства реагують на виклики війни та чи є місце для молоді в бізнесі
  • як молодь може виявляти корупцію та запобігати їй
  • як молоді міжнародні активісти змінюють світ на краще

Студенти познайомились з цікавими людьми з різних галузей та готові продовжувати розбудовувати нашу державу з новими знаннями!