Ви є тут

Головна

Співпраця з Запорізьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 
25 березня 2021 року студенти 2 курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» прийняли участь у тренінгу на тему «Відповідальна поведінка», який проводила провідний фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи та оцінки якості надання послуг Центру Семененко Оксана Олександрівна.
Знайомство пройшло в невимушеній обстановці. Модератором заходу окреслені основні принципи спілкування, такі як повага один до одного, вміння слухати, конфіденційність, піклування про себе та своє здоров’я.
Значну частину часу було приділено висвітленню аспектів проблеми ризиків та їх впливу на нашу поведінку. Студентам були запропоновані різнопланові ігрові завдання на закріплення основ комунікації, вміння вибирати модель власної поведінки та приймати виважені рішення. Акцентовано на тому, що для прийняття правильного рішення необхідно визначити плюси та мінуси кожного з можливих варіантів розвитку ситуації. 
Особливе зацікавлення у студентів визвала вправа на формування впевненої поведінки. Поради від спеціаліста були наступні: 1) чітко окреслити проблему та зрозуміти свої почуття, які викликає ця проблема або поведінка співрозмовника; 2) сформувати своє прохання, як би хотілося, щоб розвивалася ситуація; 3) з’ясувати відношення співрозмовника до вашого прохання та бути готовим отримати зворотну реакцію; 4) якою б не була реакція співрозмовника, обов’язково йому подякуйте. Формування цих навичок допоможе професійному зростанню майбутніх соціальних працівників, які постійно приймають відповідальні для багатьох людей рішення.
Від імені студентів та викладачів кафедри соціальної роботи та психології НУ «Запорізька політехніка» дякуємо за організацію заходу та чекаємо на нові зустрічі.
 

Захист магістерських дипломів у змішаному режимі.

 
16-19 грудня 2020 р. на кафедрі соціальної роботи та психології пройшов захист дипломних робіт магістрів освітньо-наукових програм 231 «Соціальна робота» та 053 «Психологія».
В умовах впровадженого на час карантину дистанційного навчання презентації наукових досліджень відбувались в «онлайн» форматі – у режимі відеоконференції та офлайн форматі– в аудиторному режимі. 
Ми можемо відзначити високий рівень виконаних робіт та підготовки студентів. Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький склад кафедри готує висококваліфікованих магістрів, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками.

 

DemoDemoDemo

DemoDemoDemo

Demo

Вітаємо наших студентів, які пройшли успішне випробування захистом, та дякуємо викладачам кафедри і представникам комісії за професіоналізм, який цілком відповідає сучасним вимогам вищої освіти!

 
 
 

Demo

Супервізія є основним засобом забезпечення комплексної підтримки соціального працівника і його потреб у професійному розвитку. Подальші зміни у соціальній роботі є неминучими і непередбачуваними. Зараз відбуваються трансформації в напрямку забезпечення гарантії якості послуг соціальної служби, акцентування на знаннях, навичках і результатах, а не на процесі, радикально переглядається на Україні структура і зміст навчання соціальній роботі. Ці тенденції роблять ще більш важливим збереження відносин, фокус яких орієнтований на особистість. Супервізія - вибагливий, складний і стресовий рід занять, так само як і соціальна робота, до безпосереднього контексту якого належать командна і групова робота. Тож вона є надихаючим джерелом сили і підтримки для протистояння більш широкому тиску і фрустрації, викликаними роботою. Досвід проходження супервізії виявився для наших студентів корисною, висококваліфікованою, гнучкою і творчою діяльністю, яка надихнула супервізованих і простимулювала їх до подальшої більш ефективної і менш стресової професійної діяльності.