Ви є тут

Головна

Журнал «Радіоелектроніка, інформатика, управління»

Відповідно до наказу МОНУ №32 від 15.01.2018р. «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України» сформована міжнародна редакційна колегія, підготовлено інші документи та два останні примірники журналу щодо включення його в категорію «А».

 

Про зростання кадрового потенціалу інституту ІРЕ

       Щиро вітаємо:

       - завідувача кафедри ІТЕЗ доцента Шило Галину Миколаївну з успішним захистам докторської дисертації (науковий консультант Піза Д.М.);

       - доцента кафедри МІНЕ Сніжного Геннадія Валентиновича з успішним захистам докторської дисертації (науковий консультант Ольшанецький В.Ю.;

       - старшого викладача кафедри РТТ Самойлика Сергія Сергійовича з успішним захистом кандидатської дисертації (науковий керівник Піза Д.М.).

      Бажаємо їм подальших творчих успіхів на тернистому шляху науки, вагомих результатів, а, головне, особистого щастя та здоров'я.

 

Про якість навчання в Україні

04.11.2019р. у приміщенні Зали засідань НТУУ «КПІ» відбувся круглий стіл за темою «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість технічної освіти». Нараду відкрив ректор НТУУ «КПІ» Згуровський М.З. та виразив впевненість в тому, що враховуючи енергійність та досвід голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та його команди, освітня спільнота приречена на успіх. Голова Національного агентства прокоментував всі документи, сформовані щодо акредитації освітніх програм, та відповів на багаточисленні питання учасників круглого столу.

 

Акредитація освітніх програм

ZNTU

Національним агентством з якості вищої освіти прийнято рішення про акредитацію в поточному навчальному році освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня факультету радіоелектроніки інституту ІРЕ за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка, галузі знань 17 Електроніка та телекомунікації:

  1.  «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки»;
  2.  «Радіотехніка».

Бажаємо успіхів кафедрам ІТЕЗ та РТТ.

 

Разом в космічну галузь

SPACE

04.11.2019р. в НУ «Запорізька політехніка» відбулася зустріч директора інституту ІРЕ Пізи Д.М., завідувача кафедри КСМ Кудерметова Р.К з генеральним директором НВП «Хартрон-Юком», депутатом Верховної ради 8-го скликання Романовським О.В. та головним конструктором Єфіменко М.В. Були обговорені питання щодо можливості спільними зусиллями за участі студентів НУ «Запорізька політехніка» створити нано-супутник з використанням у розподіленій космічній інформаційній системі. Визначено, що мала маса малорозмірних супутників і відносно короткі терміни їх створення суттєво знижують витрати на виробництво і випробування. Ці фактори дозоляють створювати малорозмірні супутники з залученням студентських колективів, що наближує до реальності процеси навчання студентів основам проектування і управління в космічній галузі. В процесі обговорення визначені перспективи можливої кооперації.

 

Файл: