Шановні студенти магістратури, керівники дипломних проєктів (робіт), викладачі і студенти університету!

Запрошуємо прослухати лекції Володимира Бахрушина, д.ф.-м.н., професора кафедри системного аналізу та обчислювальної математики на тему «Забезпечення академічної доброчесності учасників освітнього процесу».

Основні питання:

1. Поняття академічної доброчесності. Основні види порушень академічної доброчесності.

2. Академічний плагіат, плагіат та самоплагіат.

3. Фабрикація, фальсифікація та інші види порушень.

4. Поняття та види академічної відповідальності.

5. Практики забезпечення академічної доброчесності в Україні та світі.

Лекції проводитимуться 9 та 10 грудня 2020 року о 16:00 в онлайн-форматі.

Параметри підключення:

Ідентифікатор конференції: 816 0982 8017

Код доступу: 2020

До  уваги студентів транспортного факультету усіх курсів та форм навчання!

Для оперативного інформування щодо організації освітнього процесу створено  телеграм-канал транспортного факультету Національного університету "Запорізька політехніка". Адреса телеграм каналу:

Запрошуємо приєднуватися!

До уваги студентів 1-го курсу бакалаврату та магістратури!

Стипендіальні картки студентам першого курсу (бакалаврат та магістратура) будуть видаватися згідно графіка:

• 1 курс бакалаврату - 15.10.2020 г. 15:00 - 17:00 ауд. 320
  • 1 курс магістратури - 20.10.2020 р. 14:00 - 15:00 ауд. 320.

При собі мати: ксерокопію паспорта (1,2,11 стор.) та ідентифікаційного коду або ID-картки та витягу з неї.

До уваги студентів 1-го курсу бакалаврату!

Організаційні збори студентів 1-го курсу транспортного факультету відбудуться 30.09.2020 р. (середа) о 10:00 год. в аудиторії №352 (третій поверх головного навчального корпусу університету, вул. Жуковського, 64).

Наявність при собі засобів особистого захисту (масок, респіраторів) обов'язкова!

До уваги студентів денної форми навчання!

Навчальні заняття студентів 2-4 та 6 курсів розпочинаються з 01.09.2020 р. у дистанційному форматі з використанням системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка" (www.moodle.zp.edu.ua). Проведення навчальних занять у змішаному форматі (очна та дистанційна форми) планується розпочати з 14.09.2020 р.

Навчальні заняття студентів 1 курсу бакалаврату та магістратури планується розпочати у змішаному форматі (очна та дистанційна форми) з 01.10.2020 р.

Для реєстрації у системі дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка" необхідно надіслати на електронну скриньку транспортного факультету dekanat_tf@zp.edu.ua листа, в якому зазначити: прізвище, ім'я, по-батькові, шифр групи, дату народження та номер мобільного телефону. Після отримання листа на вказану електронну адресу або на  мобільний телефон будуть відправлені реєстраційні дані для доступу до системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка".

Доступ до системи дистанційного навчання НУ "Запорізька політехінка" здіснюється з головної сторінки офіційного веб-сайту університету за посиланням https://moodle.zp.edu.ua/.

У зв'язку з швидкими змінами у санітарно-епідеміологічній ситуації в Україні загалом та Запорізькій області зокрема, у визначених термінах початку занять та формах його проведення можливі зміни. Слідкуйте за інформацією! Телефони деканату транспортного факультету для довідок: 769-83-17, 769-83-29.

Дякуємо за розуміння!

До уваги студентів заочної форми навчання!

У відповідності до наказу ректора НУ "Запорізька політехніка" від 07.08.2020 № 184, освітній процес для студентів заочної форми навчання в серпні 2020 р. буде проведено дистанційно з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема сервісу "Система дистанційного навчання НУ "Запорізька політехніка".

Шановні студенти, викладачі та співробітники, випускники транспортного (автомобільного) факультету усіх років!

Останню неділю жовтня відзначається професійне свято працівників транспортної галузі України - День автомобіліста і дорожника! Вітаємо вас зі святом і бажаємо всіляких гараздів у житті, успіхів у навчанні та професійній діяльності! Зі святом!

До ув?аги студентів факультету!

25.04.2018 р. в Запорізькому національному технічному університеті відбудеться "Ярмарок кар'єри-2018", в форматі спілкування майбутніх випускників безпосередньо з роботодавцями. Запрошуємо студентів транспортного факультету усіх курсів відвідати захід з 11-00 до 12-00 в ауд. 16-А (ліве крило головного навчального корпусу)!

До у?ваги? студентів IV-го курсу!!!

11 квітн?я 2018 року? (середа) об 11-00 в актовій залі ЗНТУ відбудеться семінар для осіб, що планують вступати до Запорізького національного технічного університету за освітнім ступенем "магістр" у 2018 році. В ході семінару представники приймальної комісії університету ознайомлять присутніх з особливостями вступної кампаніх до магістратури у 2018 році.

До уваги студентів ІІІ - V курсів!

10 квітня 2018 року (вівторок) в ауд. 513 о 13 год. 25 хв. відбудеться зустріч студентів транспортного факультету з представниками ПАТ "Запоріжсталь". В рамках заходу буде проведено профорієнтаційніу консультацію та надано інформацію щодо подальшого працевлаштування на підприємствію

Запрошуються студенти факультету усіх спеціальностей!

Файл: