Шановні науковці, співробітники та студенти Національного університету «Запорізька політехніка»!

Міністерство освіти і науки проводить опитування на тему: «Використання ресурсів електронних баз даних у науковій та інноваційній діяльності».

Заповнити анкету можна до 23 жовтня 2020 року.

Опитування доступне на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки за посиланням: https://bit.ly/35MQZnJ

До участі в опитуванні насамперед запрошуються працівники закладів вищої освіти та наукових установ, бібліотек, музеїв, студенти, аспіранти, представники наукових громадських організацій, реального сектора економіки, а також усі, хто займається проведенням наукових досліджень та розробок, працює у сфері наукової, науково-технічної або інноваційної діяльності.

За результатами анкетування МОН планує вивчити питання використання міжнародних наукометричних баз даних в Україні, а також наявні додаткові потреби щодо використання повнотекстових ресурсів, баз даних патентно-ліцензійної та економічної інформації тощо.

Також будуть розглянуті можливі варіанти переформатування надання доступу до баз даних за кошти бюджету (Scopus та Web of Science Core Collection).

Загалом анкета містить 22 запитання, а її заповнення потребує близько 15 хвилин.