Цьогорічний Конкурс бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою» набирає обертів і саме час розповісти про успіхи переможців минулого року. Студент БАД-612сп Іван Жаворонков та військовий ЗСУ Максим Чеботар, окрім диплома та матеріального заохочення, отримали підтримку в оформленні патенту та допомогу з реалізацією експериментальної моделі. І на сьогодні хлопці мають патент на корисну модель кінетичного накопичувача енергії!

Запропонована технологія переможців дозволить знизити витрати споживачів на електроенергію та гарантувати стабільність її подачі навіть під час блекауту.

У фіналі торішнього конкурсу Інжинірингова школа «Noosphere» погодилася проспонсорувати експериментальну модель їх пристрою, а начальниця патентно-інформаційного відділу Наталя Висоцька здійснила підтримку і супровід в оформленні заявки на патент, який учасники оформили власним коштом.

Запорізька політехніка створює простір для реалізації інтелектуального потенціалу молоді, підтримує найсміливіші починання задля розвитку рідного міста і країни!

Реєстрація на конкурс триває до 28 лютого посиланням >>

Долучайся і ти!