8 листопада відбулося підписання угоди про співробітництво між Оффенбургським університетом прикладних наук (в особі ректора Стефана Трахаша) та Національним університетом «Запорізька політехніка» (в особі ректора Віктора Грешти). Церемонію підписання було організовано за посередництвом доцента Запорізької політехніки О. Лозовенко, професора Оффенбургського університету Є. Сікорській (E. Sikorski) та голови міжнародного відділу Оффенбургського університету О. Бурдуми (A. Burdumy).

«Ми розглядаємо підписання угоди про партнерство як початок і точку відліку для подальших дискусій. Хоча ми не можемо повністю почати партнерство зараз через воєнну ситуацію в Україні, ми хочемо дати студентам і викладачам в Україні знак надії, підтримати їх якомога більше, підготувати все для організації обміну студентами та ініціювати можливу співпрацю над проєктами», — пояснив ректор Оффенбурзького університету прикладних наук Стефан Трахаш, підписуючи угоду про партнерство.